ניסור קיר בטון

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם  הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

ניסור קיר בטון

תוכן עניינים

קירות בטון מרכיבים את רוב רובם של הבתים ושל המבנים בישראל. בחלק גדול מהבתים ישנם גם חדרי ממד. חדרים אלו בנויים מבטון מזויין. לא פעם עולה הצורך בניסור אותם הקירות. אם זה בעת ביצוע שיפוצים כאשר מעוניינים ליצור חלון בקיר בטון או אפילו רק כדי להרחיב חלון קיים או דלת קיימת.

לעיתים מדובר בניסור הגג של המבנה לצורך יצירת חלון או כדי לבודד את החלל.

לא ממש משנה מהי המטרה של הניסור. הוא חייב להיעשות בצורה מקצועית על ידי אנשים שיש להם את המומחיות הנדרשת לצד הניסיון בניסור מקצועי. רק כך אפשר יהיה להיות רגועים שהעבודה תתבצע בצורה הכי טובה ובבטיחות מלאה.

איך מנסרים קיר בטון?

למעשה ניסור הבטון דורש שימוש בחומרי ניסור איכותיים ומתקדמים במיוחד. זאת על מנת שהעבודה תתבצע באופן מדויק, בצורה הכי ממוקדת ובלי לגרום נזק למבנה.

כדי שהניסור אכן יהיה מושלם מכל הבחינות, מומלץ לעשות שימוש במסור המכונה מסור יהלום.

מסור היהלום מורכב מאבקת יהלומים כאשר הדיסק שמבצע את הניסור, ומסתובב במהירות רבה, מצופה בשבבים של יהלום. כך הניסור נעשה מהר מאוד ובצורה הכי מדויקת.

היתרונות של מסור היהלום:

מסור היהלום הוא בעל יתרונות רבים. לא לחינם אמצו אותו כולם וכיום מבצעים את הניסור בעזרתו כמעט בכל צורך של ניסור בטון.

נמנה להלן את היתרונות של מסור היהלום:

  • עבודה הכי מדויקת – בעזרת מסור היהלום אפשר להגיע לרמת דיוק גבוהה במיוחד. כך שהניסור נעשה בלי שיהיה צורך בביצוע תיקונים לאחר העבודה. אם הניסור נעשה לצורך יצירת דלת, אפשר יהיה מיד להלביש את המשקופים אם המטרה היא יצירת אלמנטים דקורטיביים שונים, אפשר יהי מהר מאוד להגיע לתוצאות הרצויות.
  • עבודה הכי ממוקדת – העבודה עם מסור היהלום היא עבודה שלא מתפזרת. ישנה שליטה מלאה על העבודה והיא נעשית במיקום המדויק הנדרש.
  • עבודה הכי מהירה – העבודה של מסור ההלום היא עבודה מהירה מאוד ביחס לעבודה בצורה המסורתית העתיקה. כך שתוך זמן קצר ממש נוצר החור הרצוי.
  • עבודה הכי זהירה – העבודה של ניסור הבטון דורש זהירות רבה. כל סטייה בניסור וכל טעות קטנה עשויים לגרור שיפוצים ותיקונים אשר עלולים להשפיע על בטיחות המבנה כולו.
  • מסור היהלום מסוגל להוביל לכך כי הניסור ייעשה בצורה הכי זהירה תוך שמירה על הבטיחות של המבנה כמו גם שמירה על בטיחותם של דיירים במקום או של עוברי אורח.
  • עבודה הכי שקטה – מסור היהלום הוא מסור עם מנוע עוצמתי במיוחד. מסיבה זו הוא יבצע את הניסור בקלילות רבה ללא רעידות מיותרות. כך שהעבודה תהיה שקטה מאוד וגם לא ייווצרו סדקים במבנה בעקבות הניסור.
  • עבודה הכי נקייה – הניסור באמצעות מסור היהלום נעשה יחד עם זרם מים. המים נועדו בכדי לקרר את שטח העבודה של הניסור. אך מעבר לכך מסיעים המים בשמירה על ניקיון המקום ומזעור הפסולת שייווצר בעקבות הניסור.

נוכל להבין אם כן מדוע ולמה הפך הניסור באמצעות מסור היהלום לצורת הניסור האולטימטיבית והמקובלת ביותר בתחום של ניסור בטון.

אך ברור שיש לשים לב לרמת המקצועיות של מבצע העבודה.

====

קסדה לאתר בניה

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם  הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

או חייגו
עוד באותו נושא

ניסור בטון במחירים הוגנים,
שירות מכל הלב,
וצוות מקצועי ומנוסה

חייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר
077-970-6939