קידוח חורים בבטון: כך תקבלו הצעה משתלמת

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם  הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

תוכן עניינים

אתם צריכים ומחפשים להזמין חברת קידוחים כדי שיבצעו עבורכם קידוחי יהלום בבטון נכון? אז אתם יכולים לעבור עכשיו מספר אתרים ולקבל הצעות שונות ולהשוות – שזה מעולה אגב, או, שאתם יכולים פשוט להשאיר לנו כאן פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם עם עד 3 הצעות מחברות הנמצאות באזורכם וזמינים לבצע עבורכם קידוח חורים בבטון שלכם.

אתם עדיין כאן? נו לכו להשאיר פרטים אחרי זה תחזרו.

בטון הוא חומר רב תכליתי שניתן להשתמש בו למטרות רבות. בעזרת קידוח חורים בבטון ניתן ליצור דברים כמו רהיטים, פסלים ואפילו מבנים. קידוח חורים בבטון קיים כבר זמן רב, אך רק בסוף המאה ה-19 הפך פופולרי כחומר בנייה. ישנם שתי סוגי מקדחות המשמשות לקידוח חורים בבטון: ידנית וחשמלית. מקדחות חשמליות חזקות יותר ודורשות פחות מאמץ מהפועל שאוחז במקדחה. עם זאת, הן לא יכולות לשמש עבור קידוח לתוך בטון רך, כלומר כאן מקדחות ידניות נכנסות לפעולה.

שלבי קידוח חורים בבטון

בזמן קידוח חורים בבטון, חשוב לדעת מהם השלבים השונים. סדר פעולות אלה יעזרו לכם לוודא שאתם עושים את הדבר הנכון.
ישנם שני שלבים עיקריים:

  1. קידוח מקדים: השלב הראשון של הקידוח הוא המקום בו מכינים את פני השטח על ידי הסרת כל הפסולת והחומר הרופף. לאחר מכן ניתן להתחיל לקדוח חור באמצעות מוט מנחה. עומק החור צריך להיות לפחות 2 אינץ' (5 ס"מ).
  2. קידוח: השלב השני של הקידוח הוא השלב בו אתם משתמשים בביט שהוגדר בעומק של 3/4 אינץ' (1 ס"מ). זה יאפשר שליטה רבה יותר על העבודה שלכם וימנע כל נזק למשטח. לאחר מכן, המקדחה מוכנסת לחור הפיילוט ואז מסובבת ליצירת חור שני.

מסור בטון

האם צריך מקדחה מיוחדת לקידוח חורים בבטון?

אכן כן. מקדחת בטון היא הכלי בו משתמשים עבור יצירת חורים בקיר בטון. זהו כלי חשמלי ידני עם מקדחה מסתובבת. כוח המקדחה מועבר על ידי מנוע חשמלי שהופך את המקדחה, החותכת דרך הבטון ליוצרת חורים עבור החדרת צינורות, חוטים או כלי עזר אחרים לבטון. ישנם גם סוגים שונים של ביטים שניתן להשתמש בהם עם מקדחות אלה, כגון ביטים בעלי קצה יהלום או ביטים לבנייה. ביטים אלו מאפשרים חדירה טובה יותר בחומרים קשים יותר כמו מתכת וחומרי בנייה.

האם צריך להשתמש במים כדי לקדוח חורים בבטון?

יש צורך במים לקידוח חור בבטון. אבל כמה מים? כאשר קודחים חור בבטון, צריך להסיר חלק מהבטון שמסביב ולהחליף אותו במים. כמות המים הדרושה תלויה באיזה סוג מקדחה אתם בוחרים להשתמש ואיזה סוג חומר אתם קודחים. לדוגמה, אם אתה משתמש ב-jackhammer, יש צורך רק בליטר אחד של מים. אם אתם משתמשים במסור רטוב או מסור חיתוך יבש, יש צורך ב-2 ליטר. תצטרכו יותר מים לקידוח לתוך חומרים רכים כמו עץ או מתכת. משך הזמן שלוקח לקדוח בחומרים אלו תלוי גם ברמת ההתקשות ובצפיפות שלהם.

מה גודל החורים שצריך לקדוח בבטון?

גודל החורים שצריך לקדוח בבטון מבוסס על כמות החיזוקים הדרושה. לדוגמה, אם יש לך קיר עם משקל מסוים עליו, תצטרך לקדוח יותר חורים מאשר אם היה לך קיר ללא משקל. גודל החורים שצריך לקדוח בבטון נמדד בדרך כלל באינצ'ים. מקדחת בטון היא כלי המשמש ליצירת חורים בבטון. גודל החור נקבע לפי גודל המקדחה. גודל החור שצריך לקדוח בבטון הוערך בסביבות 3 אינץ'. גודל החורים בבטון, או הקוטר, הוא מדד לכמות החומר שהוסר מבפנים של חור עגול. קוטר של חור נמדד מהנקודה הקטנה ביותר שלו לנקודה הגדולה ביותר שלו.

ראו גם: קידוח בטון 6 צול

השוואת מחירי קידוח בבטון

מחירי קידוח בבטון הם נושא נפוץ שנשאל על ידי קבלנים ובעלי בתים. הסיבה לכך היא שעלות הקידוח תלויה בסוג המקדחה שבה אתם משתמשים ובמקום שבו אתם קודחים. הצעד הראשון במציאת המחיר הטוב ביותר עבור הקידוח שלכם הוא השוואת סוגי מקדחות שונות. תגלו שישנם סוגים רבים של מקדחות – מקדחות ספירלה, כוח, פטיש ועוד. קידוח חור בבטון יכול להיות יקר, אבל זה הכרחי עבור פרויקטים של בנייה. ישנם גורמים רבים התורמים לעלות הקידוח, כגון גודל וצורת החור, סוג המקדחה בה נעשה שימוש ומיקום הקידוח ממנו.

יכול לעניין אותך גם:

קסדה לאתר בניה

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם  הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

או חייגו
עוד באותו נושא

ניסור בטון במחירים הוגנים,
שירות מכל הלב,
וצוות מקצועי ומנוסה

חייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר
077-970-6939