קידוח וניסור בטון באשקלון

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם  הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

תוכן עניינים

מתי נצטרך שירותי קידוח או ניסור בטון באשקלון?

קידוח או ניסור של הבטון הן פעולות הנדרשות במקרים שונים.
בכל מצב של שיפוץ הבית, יהיה צורך בניסור קירות בטון. אם זה כשנרצה להרחיב חלון קיים או כשנבקש לפרוץ דלת חדשה בקיר בטון. כך גם כאשר עולה צורך בהעתקת גרם מדרגות למקום אחר או הסרה מושלמת של קיר. בכל מצב כזה חייבים לבצע את הניסור באמצעים המתאימים וזאת כדי להבטיח כי אכן הניסור ייעשה בצורה אסתטית, מדויקת בלי שייגרם כל נזק למבנה.
קידוחי בטון נדרשים בעיקר כאשר יש צורך ליצור חיתוך עגול ומדויק. כך למשל כאשר יש צורך בהערת תעלות כדי להתקין מזגן חדש או במקרים אשר בהם אנחנו רוצים להעביר תשתיות להתקנת קמין וכן על זה הדרך. כל קידוח כזה חייב להיעשות גם כן בכלים הנכונים כי רק כך אפשר להגיע לתוצר העגול, המדויק והאסתטי.

ההבדל בין ניסור בטון לקידוח בטון

ישנו הבדל מהותי בין מסור היהלום לבין מקדח היהלום.

מסור היהלום – מבצע חיתוך ישר במשטח הבטון. כאשר יש צורך בהרחבת פתח בקיר או יצירת חלון בקיר או אפילו הורדה של קיר באופן מלא, הרי שבעזרת מסור היהלום אפשר לבצע את הדבר במהירות, בקלות ובאופן מדויק.  מסור היהלום קיים בגרסה הידנית כאשר מנסרים את הבטון באופן דני. יש גם את המסור האוטומטי שהוא נשלט לרוב על ידי שלט. לצורך ביצוע ניסור אוטומטי מחברים מסילה ייעודית אל הקיר באזור הרצוי בו אנחנו רוצים את הניסור וכך בצורה הכי בטוחה מפעילים את המסור ויוצרים את החיתוך הרצוי.

מקדח היהלום – פועל באמצעות כוס קידוח. הקידוח יותר חורים עגולים הנדרשים במצבים מסוימים כפי שנפרט בהמשך. בעזרת מקדח היהלום ניתן להגיע לקידוחים עגולים ומדויקים כאשר יש צורך בחיתוך כזה. ישנן כוסות קידוח במגוון קטרים כך שלכל צורך או מטרה אפשר יהיה להגיע לתוצאות הרצויות.

 

ניסור ויקדוח בבטון | אשקלון – מחירון מלא:

שירותמחיר
פתיחת דלת בעובי קיר סטנדרטי של 20 ס"מ בדרוםהחל מ – 1200 ₪
קידוח בטון להכנת ניקוז בדרוםהחל מ – 360 ש"ח
פתיחת חלון בקיר בעובי סטנדרטי של 20 ס"מ בדרוםהחל מ – 999 ₪
קידוח חורים בקירות בטון לצנרת של מייבש בדרוםהחל מ – 480 ₪
מחיר קידוח בקוטר 3 צול בקיר בטון בדרוםבין 120-250 ₪.
מחיר קידוח בקוטר 4 צול בקיר בטון בדרוםבין 130-390 ₪.
מחיר קידוח בקוטר 5 צול בקיר בטון בדרוםבין 400 - 165 ₪.
מחיר קידוח בקוטר 7 צול בקיר בטון בדרוםבין 230-700 ₪.
מחיר קידוח בקוטר 7 צול בקיר בטון בדרוםבין 230-700 ₪.
פינוי בטון בדרוםבין 500-700 ₪
אישור קונסטרוקטור בדרוםבין 1,500-2,000 ₪

 

איך לבחור חברת ניסור וקידוח בטון באשקלון?

קידוח וניסור בטון באשקלון חייב להיעשות על ידי אנשי מקצוע שיש להם ניסון בתחום, הם מכירים את העבודה ויש להם את כל הציוד המתקדם לשם כך. רק אם אכן יעמדו אנשי המקצוע בכל התנאים הללו תוכלו להיות רגועים כי אכן העבודה תתבצע בצורה הטובה ביותר ולשביעות רצונכם המלאה.

קידוח וניסור בטון בעבר בהווה

רוב הבתים כמו גם כל המבנים שיש לנו כאן בישראל בנויים ומבוססים על בטון.
כל פעולה שכוללת חיתוך של הבטון, מחייב אותנו בביצוע זהיר על מנת שתתקבלנה התוצאות הרצויות והניסור ייעשה בדיוק על פי התוכנית הרצויה ובלי לגרום נזק למבנה.
בעבר לא היו אמצעים מיוחדים שנועדו לצורך החיתוך של הבטון והפעולה נעשתה בעזרת פטישון וכלים נוספים שלא תמיד הצליחו במשימה. כיום יש לנו את מסור היהלום. מסור היהלום הוא למעשה מסור מיוחד שפועל בעוצמה גבוהה במיוחד כאשר הלהב של המסור מצופה בשבבי יהלום כתושים. היהלום הוא החומר הכי חזק שיש לנו בטבע ובגלל שזהו חומר חזק כל כך הוא מצליח להתגבר גם על הבטון הכי קשה והכי חזק.
מקדח היהלום פועל על אותו עיקרון אך הוא בנוי בצורה שונה.

ניסור וקידוח בטון באשקלון עם א. בטון

אצלנו בחברת א. בטון תוכלו לקבל את השירות המושלם של קידוח וניסור בטון באשקלון עם הכלים הכי מקצועיים והכי מתקדמים שיבטיחו לכם עבודה יעילה, מדויקת ומה שהכי חשוב בטוחה לגמרי.

יכול לעניין אותך גם: קידוח וניסור בטון בדרום | קידוח וניסור בטון בפתח תקווה

קסדה לאתר בניה

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם  הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

או חייגו
עוד באותו נושא

ניסור בטון במחירים הוגנים,
שירות מכל הלב,
וצוות מקצועי ומנוסה

חייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר
077-970-6939