חיתוך בטון: המדריך המלא

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם  הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

תוכן עניינים

מה זה חיתוך בטון?

חיתוך בטון הוא טכניקה המאפשרת לחתוך בטון ללא שימוש במסור או מקדחה. זה אידיאלי לחיתוך קירות, רצפות ומשטחים אחרים מבלי ליצור נזק מיותר. זהו בעצם תהליך בו חותכים לוח בטון ומעצבים אותו כך שיתאים לאזור הרצוי. זה יכול להיעשות בעזרת מסור ידני או בעזרת מכונות שנשלטות על ידי שלט. התהליך כולל ריסוק הבטון.

רוצים לקבל 3 הצעות מחברות ניסור שונות? השאירו פרטים ונחזור אליכם ותבחרו את ההצעה המשתלמת ביותר.

כך מכינים בטון לחיתוך

לפני חיתוך בטון, הקפידו להסיר כל פסולת שעלולה להיות על הרצפה. זה כולל כל פריט אחר שלא שייך לפעולת החיתוך. וחוץ מזה אפשר לשבת לאחור ולהישען – חברת ניסור בטון תיקח את זה מכאן.

כלים לצורך חיתוך הבטון

ישנם מספר סוגים של כלים בהם ניתן להשתמש לחיתוך בטון.

  1. מסור להב. יש למסור זה להב שחותך את הבטון בקלות ומבלי לפגוע בו.
  2. מקדחה חשמלית עם ביט מצופה יהלום. הכלי הזה עובד היטב מכיוון שהוא משתמש בפחות חשמל והוא לא מתחמם כמו שמקדחות אחרות עושות כשהן בשימוש.
  3. מסור בעל גלגל חותך המצופה בצורות יהלום ונקרא מסור יהלום. הגלגל חותך את הבטון במהירות וביעילות תוך שהוא לא פוגע במשטח הרצפה או בקרקע שמתחתיה.

Close up worker cuts concrete with circular saw

מה צריך לדעת כדי לחתוך בטון?

יש הרבה דברים שאתם צריכים לדעת לפני חיתוך הבטון. לדוגמה:

  • איזה סוג מסור יש לכם?
  • איזה סוג להבים יש לו?
  • כמה כוח יש למסור?
  • איזה סוג בטון תחתכו?
  • אילו כלים נדרשים לחיתוך הבטון?

כשמדובר בחיתוך בטון, יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מתחילים. אחד הדברים החשובים ביותר שיש לזכור הוא שבטון הוא חומר על בסיס מים ויתרחב כאשר הוא נרטב. אם לא תיקחו זאת בחשבון, אתם עלולים לסיים עם חתכים או סדקים לא אחידים בבטון שלכם. זה נכון גם לגבי להב המסור שלכם – אם הוא לא מספיק חד אז הוא לא יחתוך את הבטון. אם יש שבבים בלהב, הם ייצרו מגע עם פני השטח ויגרמו לשברים קטנים בחומר העבודה שלכם.

כמה עולה לחתוך בטון?

עלות לחיתוך בטון משתנה בהתאם לגודל ולכמות החומר שצריך לחתוך. לדוגמה, אם אתה חותך 1 מטר מרובע, זה יעלה בסביבות 100 שקלים. חשוב להיות מודעים כמה יעלה החיתוך לפני שמתחילים בפרויקט. העלות הממוצעת של חיתוך בטון היא 3500 שקלים ליום עבור עבודה קטנה, אך מספר זה יכול להגיע עד 10,000 שקלים או יותר עבור עבודות גדולות יותר. חיתוך בטון משווים וחוסכים.

איזה איש מקצוע מבצע חיתוך בטון?

חיתוך בטון הוא משימה שלוקחת זמן להשלים ודורשת שימוש בכלים מיוחדים. איש המקצוע האחראי על חיתוך הבטון נקרא מנסר בטון. אנשי מקצוע אלה משתמשים בכלים מיוחדים כמו מסורים, פטישים ואזמלים כדי לחתוך את הבטון. מקצוע זה נעשה בדרך כלל על ידי איש מקצוע בעל ידע וכישורים הקשורים לחיתוך בטון. הם צריכים להיות מסוגלים להשתמש בכלים חשמליים, כגון מפסקים פנאומטיים, פטישים ומסורים. הם גם צריכים לדעת כיצד לתמרן במקומות צרים תוך לבישת ציוד בטיחות.

יכול לעניין אותך גם: ניסור קיר בטון

קסדה לאתר בניה

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם  הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

או חייגו
עוד באותו נושא

ניסור בטון במחירים הוגנים,
שירות מכל הלב,
וצוות מקצועי ומנוסה

חייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר
077-970-6939