ניסור גג בטון

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם  הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

ניסור גג בטון

תוכן עניינים

רוצים לקבל הצעת מחיר מ-ע-ו-ל-ה עבור ניסור גג בטון? צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לתת לכם שירות!

חברתנו פועלת כבר מעל 8 שנים בפריסה ארצית ויש לנו ניסיון רב בניסור גגות בטון מכל הסוגים. בין אם אתם צריכים לנסר גג בטון שלם או רק לפתוח פתח בגג לטובת חלון או יציאת חירום, צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לייעץ ולעזור!

מחיר ניסור גג בטון

ברוב המקרים, מחיר ניסור גג בטון יתחיל ב-200 ש"ח למטר ניסור, לא כולל מע"מ.

ניסור גג בטון במחירים הטובים בישראל

באופן כללי, מחיר ניסור גג בטון תלוי בגורמים שונים, ובפרט בגודל הפתח המבוקש, עובי הבטון או קושי הגישה לאתר. מומלץ לפנות לאנשי המקצוע המובילים כדי לקבל הצעת מחיר בהתאמה אישית וכן במחיר המדויק עבורכם, ואם תרצו לנסות להעריך את העלויות הנה כמה נתונים משמעותיים:

 • כאשר עובי הבטון 10-20 ס"מ, המחיר לכל אחד מ-5 המטרים הראשונים הינו כ-400 ש"ח. 
 • כאשר עובי הבטון הוא 21-25 ס"מ, המחיר עומד על כ-420 ש"ח. 
 • מעל 10 מטרים המחיר יורד ל-250 ש"ח ו-260 ש"ח בהתאמה
 • מעל 20 מטרים העלות תרד אף יותר ל-200 ו-220 ש"ח, בהתאמה.

עלויות נוספות תלויות בסוג העבודה עצמה. כך, יצירת פתח בעובי של 20 ס"מ עשויה לעלות כ-1,200 ש"ח ואף למעלה מכך, בתלות בצרכי הפרויקט ודרישותיו, וככל שעולה הצורך בפעולות נוספות כמו פינוי בטון או אישור של קונסטרוקטור, ייתכנו עלויות נוספות. פינוי בטון יעלה לרוב בין 600 ל-900 ש"ח.

מה כולל המחיר?

המחירים שצוינו כאן כוללים את כל העבודות הנדרשות לצורך ניסור גג בטון, לרבות הכנת האתר לקראת פעולת הניסור, שימוש בציוד המתקדם והאיכותי ביותר, וכמובן – עבודת הניסור.

מה לא כולל המחיר?

חשוב לזכור כי פרויקטים שונים עשויים להתאפיין בצרכים מאוד ממוקדים, שהם ייחודים לפרויקט ספציפי. לצורך הדוגמה, ייתכן כי יידרשו עבודות חשמל או אינסטלציה, ולכן יש לקחת בחשבון כי פעולות מעין אלה הן בעלות נוספת. מומלץ להגדיר מראש את כל הצרכים של הפרויקט, עד כמה שאפשר כמובן, ולוודא כי הצעת המחיר מתייחסת אליהם באופן מלא. כמו כן, המחיר למטר ניסור גג בטון אינו כולל את פינוי הבטון, אשר לרוב ייעשה באמצעות מנוף.

הכלי שאנו משתמשים בו לניסור גגות

תהליך העבודה הוא, כאמור, תהליך מורכב. למעשה, כדי להבטיח ניסור גג בטון באופן מדויק ובסטנדרטים הגבוהים ביותר, יש להצטייד בכלים המתקדמים ביותר וכן בטכניקות חדשניות. אחד הכלים האפקטיביים ביותר הוא מסור יהלום המאפשר לנו לבצע ניסור בטון ביהלום. הנה כמה מהיתרונות הבולטים של ניסור גג בטון ביהלום:

 • עבודה מדויקת: מסור יהלום מאפשר לנו לבצע חיתוך נקי ומדויק, ויש לכך חשיבות רבה מאוד בתהליך העבודה. ככל שהחיתוך נעשה באופן מיטבי, כך יורד הצורך בתיקונים ושיפורים לאחר השלמת הפרויקט. 
 • עבודה יעילה ומהירה: בזכות מסור היהלום ניתן לבצע חיתוך של חומרים קשים במיוחד, וזאת במהירות רבה יותר וביעילות מקסימלית. המשמעות היא כי זמן העבודה מתקצר, ואין ספק כי זוהי נקודה חשובה המאפשרת לנו לעמוד בלוחות הזמנים שהוגדרו.
 • עמידות מוגברת: בהשוואה לכלי חיתוך אחרים, מסור יהלום מאופיין בתוחלת חיים ארוכה יותר. זאת משום שהיהלום הוא החומר החזק והקשה בטבע. כך ניתן לצמצם את הצורך בהחלפת להבים, ולחסוך זמן ועלויות לאורך זמן.
 • צמצום הרעש והאבק: כלי חיתוך רבים מותירים כמויות אדירות של אבק, ואף עושים זאת ברעש גדול. מסור יהלום משנה את כללי המשחק, משפר את תנאי העבודה והוא בעיקר משפיע לחיוב על הסביבה, ויותר מכל על עובדי הפרויקט ועל עוברי האורח.
 • חיתוך מושלם בתנאים שונים: לכל פרויקט יש מאפיינים ייחודיים משלו, אבל מסור יהלום יודע להתמודד עם חומרים שונים, בטון בעובי משתנה, אבן טבעית ועוד. במילים אחרות, המסור מבטיח גמישות רבה מאוד ומשום כך זהו כלי חיוני המתאים למגוון פרויקטים של בנייה ושיפוץ.

ניסור גג בטון בכל עובי

איך מפנים את חתיכת הגג שנוסרה?

בתהליך הניסור המטרה היא לפנות חתיכת גג גדולה, ולכן חשוב לפעול באופן זהיר ובטוח, עם כל הציוד המתאים. לשם כך ניתן להשתמש בכלים שונים, כמו מנופים או מכונות אחרות. בחירת הפתרון הנכון תלויה במגוון נושאים, ובעיקר בגודל החתיכה ובמשקלה.

ברוב המקרים, נעשה שימוש במנוף אשר יתחבר לחתיכת הגג עוד מלפני הניסור. אנחנו עובדים בתיאום מלא עם מפעיל המנוף, וברגע שנסיים לנסר את הגג, המנוף מיד ירים אותו ויישא אותו אל משאית פינוי הפסולת. 

על מה חשוב להקפיד בעבודות ניסור גג בטון?

ניסור בטון, בדומה לעבודות קידוח וניסור אחרות, הוא תהליך שטומן בחובו אתגרים שונים ולא מעט סיכונים. משום כך חשוב להקפיד על כל כללי הבטיחות, על עבודה מדויקת מאוד ועל האמצעים שיאפשרו הגנה על המבנה ועל איכותו. בהתאם לכך חשוב לבחור בחברה שיש לה שפע של ניסיון ומוניטין גבוה, שכן זוהי החברה שתוכלי להבטיח מענה מושלם לכל הדרישות הללו.

פרויקטים בהם תרצו לנסר פתח בגג

ניסור פתח בגג עשוי להידרש במגוון רחב של מצבים וצרכים.

  1. התקנת חלונות גג או צריחים: במבנים בהם עולה הצורך בהוספת אור טבעי או אוורור טוב יותר, ניתן לנסר פתחים בגג הבטון להתקנת חלונות גג או צריחים. עם זאת, הדבר דורש חיתוך מדויק ומקצועי כדי להבטיח שהפתחים יהיו בגודל הנכון ובמיקום המתאים.
  2. יצירת יציאות חירום: במקרים רבים מתעוררת הדרישה להוספת יציאות חירום חדשות בבניין, ובמצבים אלה ייתכן ויהיה צורך לנסר פתחים בגג הבטון. ניסור גג הבטון במקרים מהסוג הזה עשוי להתברר כחיוני לטובת הבטיחות של התושבים או העובדים במבנה.
  3. התקנת מערכות אוורור או קירור: לעיתים יש צורך להתקין מערכות אוורור או קירור מרכזיות אשר דורשות פתחים בגג הבטון. ניסור גג בטון למזגן מאפשר ליצור את הפתחים הנדרשים למעבר הצינורות או המערכות.
  4. הוספת מעליות או מדרגות נוספות: במקרים של שיפוץ או הרחבה של בניין, ייתכן ויהיה צורך להוסיף מעליות או מדרגות שעוברות דרך הגג. ניסור גג בטון נדרש כדי ליצור את הפתחים המתאימים למעליות או לכניסת המדרגות.
  5. התקנת מערכות סולאריות או אחרות על הגג: כאשר מתקינים מערכות סולאריות או מערכות אחרות על גגות בטון, לעיתים יש צורך לנסר פתחים לצורך מעבר של חוטים, צינורות או תשתיות נלוות. ניסור גג בטון מאפשר לבצע זאת בצורה מקצועית ובטוחה.
 • הריסת מבנים: כחלק מפרויקטים של הריסת מבנים ישנים או הריסה וחידוש בניינים במסגרת תמ"א 38, בין היתר, יוצא לנו לנסר גגות בטון רבים.

איך מכינים את הבית לעבודת ניסור הגג?

לפני תחילת העבודה ישנם צעדים בסיסיים וחשובים מאוד, שנועדו להכין את השטח בצורה הטובה ביותר. בפרט כדאי לוודא כי האזור סביב הגג נקי ונגיש, ומומלץ להסיר פריטים עדינים או יקרי ערך מסביבת העבודה. בנוסף, למען הסדר הטוב וגם לטובת היחסים עם השכנים האחרים בבניין, יש להודיע להם על העבודה המתוכננת.

איך בוחרים חברה מקצועית לניסור גג בטון

דגשים חשובים בבחירת חברה לעבודה מורכבת כמו ניסור גג בטון

ניסיון ומומחיות

מעל לכל חשוב לבחור בחברה המומחית בניסור גגות בטון, ומומלץ שיהיה לה ניסיון עשיר ורב. חברה מנוסה תדע להתמודד עם מגוון אתגרים שעלולים לעלות לאורך התהליך כולו, ולספק תוצאות איכותיות.

רשיונות וביטוח

מומלץ לוודא כי החברה מחזיקה בכל הרישיונות הדרושים לה לביצוע המלאכה. בנוסף כדאי לבדוק שהחברה מבוטחת כראוי כדי להבטיח הגנה מקסימלית במקרים של תאונות ונזקים פוטנציאליים.

ציוד וטכנולוגיה

ציוד מתקדם וטכנולוגיות חדשניות הם ללא ספק הכרחיים, כדי להבטיח עבודה יעילה מאוד ותוצאות ברמה הגבוהה ביותר.

שירות לקוחות ותקשורת

חשוב לבחור בחברה שיודעת להציע שירות לקוחות מצוין ולאפשר תקשורת פתוחה. כך תדעו שיש לכם עם מי לדבר, ותישארו תמיד מעודכנים באשר להתקדמות העבודה ולכל שאלה וסוגיה שיתעוררו בתהליך. כמו כן, חברה עם שירות טוב, תוכל לסייע לכם בהשגת אישור מהנדס.

הצעת מחיר

כדי לבחור חברה המתאימה בדיוק לצרכים שלכם, כדאי לבדוק לעומק מה כוללת ההצעה שקיבלתם. בנוסף כדאי לוודא כי החברה איכותית, כדי לוודא שתפיקו את המירב מההשקעה שלכם בפרויקט. 

חברת א. בטון תשמח לעמוד לרשותכם בפרויקט ולענות על כל הדרישות שלכם מ-א' ועד ת'.
פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר מצוינת לניסור גג בטון.

סיכום 

ניסור גג בטון הוא אחד הפרויקטים המורכבים ביותר, והוא אף עלול לטמון בחובו אתגרים וסיכונים. זאת משום שניסור התקרה או חלק ממנה עשוי להשליך על יציבות הגג כולו, ואף להוביל לקריסה שלו. לכן חשוב מאוד לבחור בקפידה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, המצוידים בכלים מתקדמים, בידע ובניסיון עשיר.

היום, כאשר טכנולוגיות ניסור שונות הפכו למתקדמות ומדויקות להפליא, השירותים השונים שלנו אף הם ברמה הגבוהה ביותר שיש.

צוות המומחים שלנו בחברת א.בטון כאן כדי להבטיח שהעבודה שלכם תתבצע בצורה המקצועית והיעילה ביותר. צרו קשר עוד היום כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית ולהתחיל בדרך לפרויקט הבא שלכם!

 

קסדה לאתר בניה

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם  הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

או חייגו
עוד באותו נושא

ניסור בטון במחירים הוגנים,
שירות מכל הלב,
וצוות מקצועי ומנוסה

חייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר
077-970-6939