למה לא כל קבלן יכול לנסר בטון?

למה לא כל קבלן יכול לנסר בטון

תוכן עניינים

אתם מתכננים לערוך שינויים גדולים בבית ולעצב אותו מחדש. כחלק מהפרויקט הזה אתם זקוקים גם לשירותי ניסור בטון, ובשלב הזה עולה לא פעם ההתלבטות האם כל קבלן יכול לבצע את הפעולה הזו. אלא שהתשובה לשאלה הזו כלל אינה מורכבת, ובפשטות, לא כל מי שעוסק בתחום השיפוץ והבניה יכול להציע לכם שירותי חיתוך בטון

במאמר שלפניכם תבינו בדיוק למה.

#1 כי נדרש ידע מקצועי

פעולת הניסור היא מורכבת מאוד, ויש לא מעט סיכונים ואתגרים שצריך לקחת בחשבון. העובדים צריכים להכיר את הציוד שלהם, לדעת להשתמש בו בצורה בטוחה, להצטייד בכל אביזרי הבטיחות ולפעול על פי הכללים המחמירים ביותר. 

לכן, גם אם נדמה לכם שקבלן שאין לו ניסיון בניסור בטון יכול בכל זאת לעשות את זה, כדאי שתזכרו שמדובר בפרויקט שעלול לסכן גם את יציבות המבנה, וגם את שלומם של הנוכחים באתר ובסביבתו.

#2 כי צריך ציוד מתקדם ועוצמתי מאוד

בתהליך ניסור בטון נעשה שימוש בכלי עבודה ייעודיים. הם כבדים מאוד וגם תג המחיר הנלווה אליהם גבוה במיוחד (באזור ה-300,000 שקלים למסור, ויותר!). זוהי בדיוק הסיבה לכך שרק קבלן המומחה בניסור בטון יכול לבצע את העבודה בצורה הטובה והמקצועית ביותר. נכון, קבלנים רבים משתמשים במגוון כלי עבודה חשמליים לצרכים שונים, לרבות דיסקים או מקדחות, אבל ההבדל בין כל אלה לבין דיסק יהלום למשל, הוא משמעותי מאוד, גם בעוצמה וגם במחיר.

כלי העבודה של מומחים לניסור בטון הם כלים שמסוגלים לחדור חומרים קשים ועמידים כמו בטון ואבן, והם דורשים מיומנות רבה כדי להבטיח ביצועים מצוינים וניסור מדויק.

#3 כי צריך ניסיון ומומחיות

קידוח, חיתוך או ניסור בטון אלה פעולות שדורשות לא רק את הציוד המתקדם והחזק ביותר, אלא גם ניסיון וידע מקצועי. לצורך הדוגמה, קבלן המתמחה בעבודות ניסור יודע לזהות את האזורים הקריטיים בשטח העבודה, וכן לתכנן את סדר העבודה שלו באופן שיבטיח שמירה מלאה על יציבות המבנה. כך ניתן למנוע נזקים כבדים מאוד למבנה עצמו, ולסביבה בכלל.

#4 כי צריך לעבוד נכון

כאמור, חברה שתחום המומחיות שלה הוא ניסור בטון, היא חברה שיש לה צוות מיומן, ציוד מתקדם והיכרות מעמיקה עם כללי הבטיחות והזהירות. בנוסף לכל אלה היא גם יודעת לתכנן את הפרויקט בצורה טובה ויעילה מהרגע הראשון. המשמעות היא שיש מי שיתכנן את התוכניות, יבחן את השטח, יעזר במהנדס כדי לוודא שהפרויקט בטוח לחלוטין, יסמן את המידות בשטח ויעשה את העבודה באופן מושלם, בלי טעויות ובלי נזקים מיותרים. 

בקיצור, אתם צריכים מישהו שיודע לעבוד נכון, חכם ויעיל, ולשם כך חשוב לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם.

סיכום

כל פרויקט המערב ניסור בטון הוא פרויקט שדורש מיומנות טכנית, ידע מקצועי, ציוד מתקדם וגם ניסיון מעשי והיכרות עם דרישות הבטיחות הקפדניות ביותר שיש. לכן חשוב שתזכרו שלא כל קבלן בניין יכול להשלים את העבודה, בוודאי לא בצורה בטוחה ומדויקת. אז בפעם הבאה שאתם זקוקים לשירותי ניסור בטון, ודאו שאתם מגייסים לעזרתכם את החברה הטובה ביותר בתחום.

אם אתם מחפשים שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר בתחום, צרו קשר.

קסדה לאתר בניה

חברת א.בטון הוקמה בשנת 2015 במטרה לתת שירותי ניסור וקידוח בטון ביהלום לציבור הפרטי ולקבלנים. אנו שמנו לעצמנו מטרה לתת את המחירים הטובים ביותר שאפשר. אנו עובדים בכל חלקי הארץ ונשמח שתצטרפו לקהל הלקוחות שלנו.

צריכים עבודת ניסור
תנו לנו לחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד

ניסור בטון במחירים הוגנים,
שירות מכל הלב,
וצוות מקצועי ומנוסה

חייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר
077-970-6939