5 שיפוצים שאפשר לעשות רק עם ניסור בטון

Bricks cut with circular electric saw

תוכן עניינים

בכל הנוגע לשיפוץ הבית, ישנם אין סוף אפשרויות של שינויים שניתן לבצע כדי לשפר את המראה והפונקציונליות של הבית. עם זאת, חלק מהשיפוצים המשמעותיים ביותר דורשים ניסור בטון, טכניקה שיכולה להתבצע רק על ידי אנשי מקצוע עם ציוד מיוחד. במאמר זה נבחן חמישה שיפוצים שניתן לבצע רק בניסור בטון. 

1. חיתוך פתחי חלונות ודלתות חדשים

אחת הסיבות הנפוצות ביותר להשתמש בניסור בטון היא יצירת חלונות ודלתות בקיר בטון. זה רלוונטי במיוחד עבור שיפוצים במרתף שבו בעלי בתים רוצים לעתים קרובות ליצור חללים מוארים ושימושיים יותר. ניסור בטון הוא הדרך הטובה ביותר ליצור חלון או דלת מדויקים.  

2. חיתוך להתקנת תשתיות

שיפוץ נוסף המצריך ניסור בטון הוא התקנת צנרת ותשתיות. בין אם זה קווי חשמל, מים או גז, ייתכן שיהיה עליך ליצור מקום בקירות או רצפות בטון. זה המקום שבו מסור בטון יהיה שימושי, ויאפשר לך לחתוך תעלה מדויקת שיכולה להכיל כל צנרת או חיווט שצריך להתקין.

3. הסרת קירות ורצפות בטון

לפעמים שיפוצים דורשים הסרה של חלקים גדולים של קירות או רצפות כדי ליצור חללים חדשים בקונספט פתוח. במקרים כאלה, מסור בטון מספק את הדיוק והעוצמה הדרושים לביצוע העבודה ביעילות. מסור בטון יכול לחתוך קירות בטון עבים, מה שמאפשר להסיר חלקים מבלי לפגוע בחלקים אחרים של הבית.

4. שיפוץ משמעותי של חדר האמבטיה

שיפוץ חדרי אמבטיה כרוך בדרך כלל בהתקנה של מערכות אינסטלציה ואביזרים חדשים. עם זאת, אם חדר האמבטיה ממוקם במרתף, הצנרת חייבת לעבור דרך לוח בטון. במקרה כזה, ניסור בטון הופך להיות הפתרון היחיד שלכם. ניסור יכול ליצור במדויק תעלות בלוח הבטון כדי שהצנרת תעבור דרכם. באופן דומה, חיתוך חורים מדויקים בקירות או רצפות הבטון עבור מתקני אינסטלציה, כמו אמבטיה, ניתן לבצע רק בניסור בטון מקצועי.

5. יצירת משטחים דקורטיביים

ניתן להשתמש בניסור בטון גם ליצירת משטחים דקורטיביים בבית. משטח אחד כזה כולל אגרגט חשוף, החושף את המרקם והצבע הטבעיים של האגרגט בתוך לוח בטון. ניסור יכול לחשוף בזהירות את השכבה הזו, מה שיכול ליצור אזור מפתיע מבחינה ויזואלית.

לסיכום, מסור בטון הוא כלי רב עוצמה בעזרתו ניתן לבצע מגוון רחב של פרויקטים של שיפוץ בבית. החל מיצירת פתחי חלונות חדשים ועד התקנת תשתיות, הסרת קירות או רצפות בטון, שיפוץ חדרי אמבטיה או יצירת משטחים דקורטיביים, ניסור בטון הוא טכניקה חיונית בה משתמשים שיפוצניקים מקצועיים כדי להשיג את מטרותיהם. אם אתם מתכננים להתחיל פרויקט שיפוץ המצריך כל אחד מהאמור לעיל, הקפידו להזמין קבלנים מקצועיים המתמחים בניסור בטון, שכן הדבר דורש הכשרה, ניסיון וציוד מיוחדים לביצוע.

לאחר סיום הניסור ופינוי הבטון, לרוב יהיה צורך לפנות אל חברה כמו שלם בניה בשביל להשלים את השיפוץ בצורה הטובה ביותר, בדיוק כמו שחלמתם!

קסדה לאתר בניה

חברת א.בטון הוקמה בשנת 2015 במטרה לתת שירותי ניסור וקידוח בטון ביהלום לציבור הפרטי ולקבלנים. אנו שמנו לעצמנו מטרה לתת את המחירים הטובים ביותר שאפשר. אנו עובדים בכל חלקי הארץ ונשמח שתצטרפו לקהל הלקוחות שלנו.

צריכים עבודת ניסור
תנו לנו לחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד

ניסור בטון במחירים הוגנים,
שירות מכל הלב,
וצוות מקצועי ומנוסה

חייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר
077-970-6939