איך מנקים דירה אחרי שבירת קיר?

תוכן עניינים

החלטתם לשפץ את הבית, הרחבתם את החלל העומד לרשותכם ואולי נאלצתם לשבור קיר או שניים כדי להגיע לתוצאה המושלמת. אלא שהקסם והיופי מסתתרים מאחורי ענני אבק, שברים ולכלוך, ואתם נדרשים להפשיל שרוולים ולהתחיל לקרצף, כדי ליהנות מהתוצאה המרהיבה שממתינה מתחת לכאוס שנוצר. איך עושים את זה? הנה 3 דרכים פשוטות במיוחד.

אפשרות 1 – עשו זאת בעצמכם

הדרך הראשונה היא, כמובן, לעשות את זה לבד. לכאורה זו דרך החסכונית ביותר, אם כי כדאי לזכור שמדובר בפרויקט גדול ומורכב, מהסוג שידרוש מכם זמן יקר והרבה מאוד אנרגיות. כדי לנקות את הבית בצורה טובה לאחר השיפוץ התחילו מפינוי שברים ופסולת, ורק לאחר מכן התפנו לניקוי הלכלוך והאבק שהצטברו במהלך העבודה. שימו לב שיש להגיע גם לפינות הנסתרות ביותר בבית, שכן האבק הרב יודע להגיע למקומות שאתם לא נוטים לבדוק בשגרה היומיומית שלכם. את מלאכת השטיפה כדאי להשאיר לסיום, כלומר לשלב בו תדעו שאין עוד אבק סמוי או שאריות של לכלוך ונסורת בפינות שונות.

אפשרות 2 – חברה מקצועית

בואו נודה באמת: ניקיון דירה לאחר שיפוץ מלווה בעבודה רבה ומאומצת. מצד שני, אפשר לחסוך זמן רב ולא מעט אנרגיות באמצעות הזמנת אנשי מקצועי שיעשו את הכל במקומכם. עם כלים מתקדמים וחומרים איכותיים הם יגיעו אל הדירה, יפנו את האבק והלכלוך ויבצעו ניקוי יסודי ברמה הכי גבוהה שיש. במילים אחרות, אתם יכולים לצאת למסע קניות לבית או לחזור לעבודה, והחברה תדאג לאבק, לריצוף, לחלונות ולכל מה שצריך כדי להעניק לכם מרחב נעים, יפה ונקי.

אפשרות 3 – ביחד וגם לבד

החלופה האחרונה משלבת למעשה בין שתי האפשרויות הראשונות, וזהו פתרון לא רע לכל מי שרוצה להוריד מעצמו חלק מן המטלות, וגם לצמצם עלויות. המשמעות היא כי ניקוי החלונות והשטיחים יבוצעו על ידי חברה מקצועית, המצוידת בכל הכלים, המכשירים והחומרים הטובים והמתקדמים, ואילו אתם תתפנו לניקוי הארונות והרצפות. זוהי רק דוגמה אחת, כמובן. אתם יכולים לבחור כל שירות שמתאים לכם באמת, ולהחליט איזה פרויקט ניקיון תעבירו לידי המקצוענים ומה תעדיפו לעשות בעצמכם.

כמה עולה כל הסיפור הזה?

במידה והחלטתם לנקות את הדירה בעצמכם, תוכלו לחסוך לא מעט כסף, אך כמו שהפתגם הידוע אומר 'זמן שווה כסף' ולכן כדאי לכם לבדוק אם זה משתלם לכם. במידה ותקחו בעל מקצוע עבור העבודה, תצטרכו לשלם משהו באזור ה- 1,000 עד 4,000 ש"ח, תלוי בגודל הדירה, השיפוצים שנעשו, ורמת הבלאגן שנשאר.

חשוב לציין כי חברות ניקוי לרוב אינן ידאגו לפינוי פסולת הבטון החתוך, וכי זה שירות שתצטרכו לסגור אותו עם הקבלן.

סיכום

כשבחרתם לשפץ את הבית חלמתם על הרגע שבו הכל יסתיים ותיהנו מעיצוב משגע ומרחב שלא נגמר. עם זאת, אחרי שניסור הבטון נגמר, המטלות רק מתחילות, וכדי שתוכלו בכל זאת לחסוך לעצמכם זמן ומאמץ, כדאי לבחור פתרון יעיל לניקיון הבית. 

שיהיה בהצלחה!

ניקוי דירה אחרי שבירת קיר בטון
קסדה לאתר בניה

חברת א.בטון הוקמה בשנת 2015 במטרה לתת שירותי ניסור וקידוח בטון ביהלום לציבור הפרטי ולקבלנים. אנו שמנו לעצמנו מטרה לתת את המחירים הטובים ביותר שאפשר. אנו עובדים בכל חלקי הארץ ונשמח שתצטרפו לקהל הלקוחות שלנו.

צריכים עבודת ניסור
תנו לנו לחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד

ניסור בטון במחירים הוגנים,
שירות מכל הלב,
וצוות מקצועי ומנוסה

חייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר
077-970-6939