קידוח בתקרה: שלב אחרי שלב כמו מקצוענים

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם  הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

תוכן עניינים

יש מקרים שונים בהם אנחנו רוצים לקדוח בתקרה לצורך התקנה של מוצרים שונים, העברת צנרת, התקנת תאורה ועוד סיבות שונות המובילות אותנו ליצירת חורים וקידוחים בתקרה. הנה כל מה שצריך לדעת על קידוח חור בתקרה.

קידוח חור בתקרה: תכנון לפני ביצוע

כפי שכבר ציינו, קידוח בתקרה הוא קידוח שאי אפשר לעשות אותו סתם כך בלי לבדוק היטב את נתוני השטח. בתקרה עוברים תשתיות שונות כמו צנרת של חשמל, של תקשורת ולעיתים גם של מים. כל חור שייעשה שלא בצורה הזהירה עלול לפגוע במערכות השונות של הדיירים המתגוררים מעליכם כאשר זה עשוי להיגמר בתקלות ביוב נרחבות, בעיות חשמל סבוכות ועוד נזקים שונים בדרגות חומרה שונות. התכנון חייב להיעשות בליווי של איש מקצוע מהתחום הזה שיודע לבדוק היטב את כל הפרטים ולאבחן את כל הנתונים וזאת על מנת שיתקבל האישור לבצע את העבודה בלי כל חשש מפני נזקים או תקלות שונות. למידע נוסף על ניסור קיר בטון >>

איך לקדוח בתקרה שלב אחרי שלב?

שלב 1: בדיקה ותכנון

חשוב לזכור כי קידוח בתקרה לא נחשב כדבר פשוט. הגישה אל התקרה, הניסור שלו והעבודה בגובה עשויים להיות מסוכנים מאוד. הוסיפו על כך את העובדה כי ברוב המקרים התקרה שלכם היא גם הרצפה של השכנים הגרים מעליכם וקידוח שלא ייעשה בצורה זהירה עלולה לפגוע בבית שלהם. זו הסיבה שחשוב כל כך לפנות אל איש מקצוע מומחה לפני שבכלל מתחילים בעבודה וזאת על מנת לוודא כי אכן אין כל מניה בביצוע העבודה וכי אפשר יהיה להבטיח כי הכול יעשה בצורה נכונה, בטוחה, חוקית וגם אסתטית.

שלב 2: אישור מהנדס

חשוב להתייעץ גם עם מהנדס על מנת שלוודא כי לא ייגרם כל נזק למבנה בגין העבודה וכי אפשר יהיה להבטיח כי החיתוך לא יפגע כלל במבנה, באיכות שלו וכמובן גם בבטיחות שלו.

אחרי שיש לכם אישור מהנדס תוכלו להתקדם גם הלאה.

שלב 3: הכנת השטח

ש להכין את אזור החיתוך. זה אומר קשירה של הבטון על מנת שהבטון שינוסר לא יצנח ארצה בעוצמה רבה. צניחה שלחלקי בטון גדולים עלולים לגרום לנזקים חמורים למבנה וכמובן לסכן חיי אדם, אם יהיו אנשים מתחת לאזור החיתוך. חשוב גם לרפד את הקרקע על מנת למנוע נפילה של חלקי הבטון על גבי הקרקע מה שעשוי להוביל לנזקים חמורים.

שלב 4: לאחר החיתוך

לאחר ביצוע החיצוך של הבטון, יש לרסק את חלקי הבטון על מנת למנוע סיכונים לאנשים במקום. לאחר הריסוק חייבים גם לפנות את השאריות. רק לאחר שפינוי הפסולת הושלם, אפשר יהיה לברך על המוגמר.

יכול לעניין אותך גם: פתיחת חלון בקיר

בחירת ציוד מתאים לביצוע קידוח בתקרה

כפי שכבר הבנתם, קידוח בתקרה זה ממש לא עניין של מה בכך. מדובר בעבודה מורכבת הכוללת קידוח בבטון יחד עם עבודה במקום בעייתי למדי מבחינת גישה. לעיתים נצטרך יהיה דרוש לבצע קידוח בטון בעזרת מקדח יהלום. הסיכונים בקידוח הם גם כן בלתי מבוטלים מה שהופך את כל הסיפור הזה למורכב ומסובך מאין כמותו. הדרך הכי נכונה לעשות את זה וליהנות מראש שקט ורגוע זה כמובן על ידי פניה אל איש מקצוע מומחה לתחום שיש לו את היכולת ואת הידע המקצועי ליצור את החיתוך באופן מקצועי, עם ציוד מקצועי ובצורה הכי בטוחה וזהירה.

זקוקים לשירות של קידוח חור בתקרה? פנו אל חברת א. בטון.
כך תוכלו להיות בטוחים כי העבודה נעשית בצורה הכי מקצועית, ברמת דיוק הכי גבוהה ותוך הקפדה מלאה על כל כללי הבטיחות.

קסדה לאתר בניה

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם  הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

או חייגו
עוד באותו נושא

ניסור בטון במחירים הוגנים,
שירות מכל הלב,
וצוות מקצועי ומנוסה

חייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר
077-970-6939