בניית חניה פרטית עם קידוח בטון

תוכן עניינים

חניה פרטית 

מצוקת החניה בערים המרכזיות בישראל הובילה לכך שבעלי בתים פרטיים רבים החליטו להקים חניה פרטית בחצר הפנימית שלהם. במקום שיחפשו בכל יום חניה ברחוב הסמוך לביתם, הם מעדיפים לנתב חלק מהשטח של החצר הפנימית עבור הקמת חניה וכך הם לא תלויים במקומות הפנויים ברחוב. לצורך כך הם נעזרים באנשי מקצוע כמו מהנדס ואדריכל, כדי ליצור את ההתאמה שתהיה הן נוחה והן בטיחותית וזאת בהתאם לתנאי השטח במיקום זה.

יש מקרים רבים שבהם יש לבצע התאמות כדי שיהיה די מקום לחניה של הרכב וזאת כדי שהוא לא ייפגע מקירות או מדלתות הקיימים במקום זה. על פי התכנון של המומחים שוכרים את שירותיהם של אנשי מקצוע מובילים בתחום ניסור הבטון והם מבצעים ניסור מקצועי של הבטון המוצק שמפריע להקמת חניה פרטית. לעיתים מדובר בניסור של גג בטון, דלת בטון או קיר בטון. לאחר ביצוע עבודה מורכבת זו, יש מספיק שטח ואפשר ליישר את המשטח ולהכין אותו עבור החניה. 

היערכות עבור חניה פרטית 

בתום עבודות ניסור בטון ובנייה על פי הצורך, כדאי להזמין גדר היקפית אשר חלק ממנה הוא שער הכניסה עבור חניה פרטית. יש אפשרות שהשער יהיה בעל כנף אחת לפתיחה ולסגירה, או בעל שתי כנפיים. אופציה נוספת היא לשער נגרר אשר נע על מסילה פנימה והחוצה על פי כניסת ויציאת הרכב. בדרך זו מגינים על הרכבים היקרים ומונעים את כניסתם של זרים לשטח הפרטי.

הקמת עמדת טעינה בחניה 

חניה פרטית היא צורך אקוטי לדיירים ובמיוחד אם יש ברשותם רכב חשמלי שהוא יקר והם מעוניינים שלא ייגרם לו כל נזק. במרחב זה הם מזמינים עמדת טעינה עבור רכב חשמלי כדי שהם יוכלו להטעין אותו בכל עת. חשמלאי מוסמך שבוחן את גודלו של השטח ואת מיקומו של לוח החשמל מקבל החלטות מקצועיות לגבי אופן חיבור החשמל לעמדה זו. בהתאם לכך יחוברו הכבלים על פי התקנים הן ללוח החשמל והן לקרקע עד השלמת הפרויקט.

אספקת חשמל עבור טעינת הרכב 

יש בתים שיש בהם אספקת חשמל בהספק של חשמל חד פאזי. התוספת של עמדת טעינה לרכב חשמלי עלולה ליצור עומס ולכן אספקת החשמל עלולה להיעצר והדבר יפגע באורח החיים הנורמטיבי של בני הבית. לכן ברוב המקרים החשמלאי המוסמך ימליץ ללקוחות להזמין מחברת החשמל את שינוי רמת ההספק מחד פאזי לתלת פאזי. מדובר בתהליך שכרוך בתשלום ויש להמתין פרק זמן שהוא בדרך כלל כמה שבועות, עד שאנשי חברת החשמל מבצעים את השינוי בפועל. 

לאחר ביצוע שינוי זה, אפשר ליהנות מטעינה של רכב חשמלי ללא כשלים וללא עיכובים וכך יש עמדת טעינה בחצר ואין צורך לבצע פעולה זו במקומות ציבוריים כמו תחנות דלק. 

https://www.evenergy.co.il/

קסדה לאתר בניה

חברת א.בטון הוקמה בשנת 2015 במטרה לתת שירותי ניסור וקידוח בטון ביהלום לציבור הפרטי ולקבלנים. אנו שמנו לעצמנו מטרה לתת את המחירים הטובים ביותר שאפשר. אנו עובדים בכל חלקי הארץ ונשמח שתצטרפו לקהל הלקוחות שלנו.

צריכים עבודת ניסור
תנו לנו לחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד

ניסור בטון במחירים הוגנים,
שירות מכל הלב,
וצוות מקצועי ומנוסה

חייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר
077-970-6939