קידוח בטון בעבודות אינסטלציה

תוכן עניינים

עבודות אינסטלציה יכולות להיות עבודות מורכבות מאוד. כאשר אנחנו צריכים לבדוק או לתקן את הצנרת מתחת לרצפה בבית שלנו יכול להיות שנצטרך לקדוח בבטון של הרצפה. בעת ביצוע עבודות קידוח בטון בעבודות אינסטלציה חשוב לשים לב שאנחנו עושים זאת בעזרת אנשי מקצוע שתחום המומחיות שלהם הוא קידוח בבטון. בקידוח בבטון צריך להיזהר מאוד לא לפגוע ביסודות של הבית או בצנרת שהיא תקינה.

באילו עבודות אינסטלציה צריך קידוח בטון?

יש הרבה עבודות אינסטלציה שצריכים לבצע בהן קידוח בטון. עבודות אלו כוללות עבודות כמו קידוח בטון לשם הגעה לצנרת שהיה בה פיצוץ או שהייתה בה הצפה. אינסטלטור מקצועי יוכל לבצע קידוח בבטון שיהיה מקצועי וזהיר לפי כל כללי הבטיחות. כאשר אנחנו קודחים בבטון חשוב מאוד שנשים לב שאנחנו לא פוגעים בקווי חשמל או בכבלים של כבלים וטלפון. עוד חשוב לשים לב שאנחנו לא מבצעים קידוח בבטון שיפגע בתשתיות נוספות של הבית כמו קווי מים או צנרת.

באילו מקרים צריך להזמין אינסטלטור מומחה?

צריך להזמין אינסטלטור מומחה כאשר אנחנו מתמודדים עם מצב של הצפה, פיצוץ או תקלה בצנרת הביתית שלנו. כאשר אנחנו מתמודדים עם בעיה בצנרת חשוב לא להילחץ אלא לפנות לאנשי מקצוע כמו אינסטלטורים מקצועיים שיוכלו לבדוק באופן זהיר מה בדיוק הבעיה בצנרת שלנו ואיך לטפל בה. טיפול לא נכון בצנרת שלנו יכול להיות רב משמעות ולגרום לבעיות רבות בתשתיות הבית שלנו. כאשר מטפלים או מתקנים לא נכון את הצנרת בבית שלנו אנחנו יכולים לסבול מהרבה מאוד תקלות שיכולות לעלות כסף רב.

ביצוע קידוחי בטון בהחלפת הצנרת בבית שלנו – איך עושים זאת נכון?

ביצוע קידוחי בטחון בעת החלפת הצנרת בבית שלנו יכול לאפשר לנו לשדרג את הצנרת ואת התשתיות בבית שלנו. ביצוע עבודות קידוח בטון מצריך קודם כל לנתק את קו המים בבית שלנו. ללא ניתוק קו המים נוכל בזמן ביצוע עבודות הקידוח לפגוע בצנרת ולגרום להצפה ולפיצוץ בקו המים בבית שלנו. לאחר שמבצעים ניתוק של קו המים הראשי בבית כדאי לבצע את הקידוח בצמוד לתוכניות ההנדסיות של הצנרת בבית שלנו – בשביל שלא נצטרך להרים את כל הבטון בכל הרצפה אלא רק במקום בו יש תקלה בצנרת.

בסופו של דבר, ביצוע עבודות קידוח בבטון לשם החלפת הצנרת בבית שלנו יכול לאפשר לנו לשפר מאוד את איכות החיים שלנו ולתקן תקלות בצנרת שלא רק מפריעות לנו אלא גם עולות לנו הרבה כסף. אם אין ברירה אחרת אלא לבצע קידוח בצנרת חשוב לשכור את השירות של אינסטלטורים אמינים ומקצועיים שיש להם ניסיון קודם בביצוע עבודות קידוח של בטון. ביצוע עבודות אלו יכול לשדרג את איכות הצנרת בבית שלנו כך שהיא תהיה טובה יותר ויהיו בה בטווח הקצר והארוך פחות תקלות.

קידוח בטון בעבודות אינסטלציה
קסדה לאתר בניה

חברת א.בטון הוקמה בשנת 2015 במטרה לתת שירותי ניסור וקידוח בטון ביהלום לציבור הפרטי ולקבלנים. אנו שמנו לעצמנו מטרה לתת את המחירים הטובים ביותר שאפשר. אנו עובדים בכל חלקי הארץ ונשמח שתצטרפו לקהל הלקוחות שלנו.

צריכים עבודת ניסור
תנו לנו לחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד

ניסור בטון במחירים הוגנים,
שירות מכל הלב,
וצוות מקצועי ומנוסה

חייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר
077-970-6939