ניסור דלת בטון

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם  הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

תוכן עניינים

רוצים להרחיב דלת בקיר בטון? רוצים ליצור דלת חדשה בבית? ייתכן שבאמצעות הכלים הרגילים לא ממש תוכלו ליצור את הדלת שלכם בצורה מדויקת ובטוחה.

לצורך כך יש לנו את המומחים המיוחדים אשר מציעים את השירות ואת האפשרות ליצור דלת בתוך קיר בטון בלי להסתבך ובלי לסכן את הבית ואת הסביבה כולה.

ניסור בטון זה לא דבר כל כך פשוט. בעבר, על מנת לנסר את קיר הבטון נעשה שימוש בפטישים ובאזמלים שדרשו עבודה מייגעת וקשה במיוחד עד שהצליחו לפרוץ את הדלת בגודל הרצוי.

העבודה הזו לא הייתה קלה כלל וכלל. היא ארכה ימים ארוכים וגם היה קשה מאוד ליצור את הדלת בצורה המדויקת. היה צורך לתקן, לשייף ולסדר עד שאפשר היה להרכיב את המשקופים ולהתקין את הדלת.

ניסור דלת ביהלום מקצר את ההליכים

ניסור הדלת ביהלום היא שיטה ייחודית ומתקדמת והיא מאפשרת את ביצוע העבודה באופן הרבה יותר מהיר, בצורה הרבה יותר מדויקת וגם עם מינימום של פסולת סביבתית.

נפרט מעט יותר על האופן בו מתבצע הניסור עם מסור היהלום.

למעשה מסור היהלום נחשב כלי טכנולוגי פורץ דרך בתחום של חומרי הבנייה וכלי הבנייה. זוהי מעין מכונת ניסור אשר יש בה הנעה כפולה. על המסור מחברים דיסק פלדה אשר עליה מלחימים סגמנט יהלום. אלו הם שבבי יהלום שמולחמים על גבי הדיסק באמצעות לייזר.

בעזרת הדיסק הזה מצליחים לנסר את הבטון כאשר התוצאה היא חלקה לגמרי ללא צורך בתיקונים לאחר הניסור. אם הניסור נועד לצורך פריצת דלת חדשה, הרי שלאחר הניסור יהיה אפשר להלביש מיד את המשקופים בלי צורך בליטוש נוסף.

מעבר לדיוק ישנו היתרון שבביצוע המהיר של הניסור. אם ידענו שבכלים מהעולם העתיק אורכת הפריצה של הדלת שעות וימים ארוכים הרי שבעזרת מסור היהלום אפשר להגיע לתוצאות מהירות מאוד בניסור מדויק וממוקד לגמרי.

עבודה בטוחה, נקייה ושקטה

חשוב לציין כי ניסור בעזרת מסור יהלום זהו ניסור יעיל במיוחד גם מבחינת הבטיחות בעבודה ואופן הביצוע הוא ידידותי פי כמה וכמה ביחס לכל צורת ניסור אחרת.

הניסור במסור היהלום יכול להיעשות באמצעות שלט רחוק. זאת אומרת שאף אחד בסביבה לא יסתכן בעקבות הניסור. לא אנשים הנמצאים בסביבה וגם לא המפעיל.

מעבר לכך חשוב לציין את העובדה כי ניסור במסור יהלום נעשה באופן ממוקד מאוד כך שהקירות לא נסדקים בעקבות הניסור והחוזק של המבנה כולו נשמר באופן מקסימלי.

מסור היהלום אף פועל יחד עם זרימה של מים במהלך ביצוע הניסור. המים סופחים אליהם את האבק המתפזר במהלך הניסור, כך שהאזור בו מתבצעת העבודה נשמרת נקייה יחסית והניקיון אחר כך הוא הרבה יותר פשוט.

בנוסף מדובר בעבודה הנעשית בצורה שקטה במיוחד. רמת הדציבלים של מסור היהלום היא נמוכה יחסית לכל כלי ניסור אחר.

נוכל לסכם ולומר כי מסור היהלום הוא בהחלט כלי ייחודי ומתקדם ובעזרתו ניתן להגיע לתוצאות מושלמות ממש בניסור הבטון.

על מנת שאכן זה יקרה, חשוב לפנות אל איש מקצוע שיש לו את המומחיות ואת הניסיון בתחום של ניסור יהלום. רק כך הניסור אכן יהיה מושלם.

מי זקוק לשירות של ניסור דלת בטון?

מתי למעשה אתם עשויים להזדקק לשירות כזה של ניסור דלת בטון?

אז האמת היא שזה לא משהו כל כך נדיר כפי שזה אולי נשמע. כאשר באים לשפץ את הבית עולה לא פעם רצון לפרוץ דלת חדשה בתוך קיר בטון שכבר קיים או להרחיב דלת קיימת. קירות בטון הם אתגר לא פשוט ובמיוחד אם מדובר בקירות של חדרי ממד אשר עשויים בטון מזויין. על מנת שהניסור ייעשה באופן מדויק ובצורה מקצועית, חובה לדאוג לכך שהוא יתבצע בעזרת אנשי מקצוע שיש להם את המיומנות ואת המקצועיות לכך. כי רק באופן כזה אפשר יהיה להיות בטוחים כי המלאכה תיעשה בצורה הכי נכונה.

ניסור בטון זה לא דבר פשוט

ניסור בטון מחייב כאמור עבודה מקצועית. זאת בגלל החוזק של חומר הבטון. מעבר לכך חשוב לדעת כי ניסור שלא ייעשה באופן הנכון, עלול להחליש את כל הקיר ובעקבות כך גם את כל המבנה. ממש לא מומלץ לסיים את השיפוצים ורק אחר לגלות כי איכות העבודה היא לא כפי שרציתם.

רק אם תיעזרו באנשי מקצוע מומחים מתחום ניסור הבטון, תוכלו להיות רגועים שהעבודה כולה תתבצע בצורה הכי מקצועית וגם הכי בטוחה.

כשמדובר בניסור בטון לדלת, הרי שהניסור שייעשה בעזרת אנשי מקצוע מומחים, הניסור אכן יהיה מדויק כל כך עד שלא יהיה כלל צורך בתיקונים לאחר הניסור. אפשר יהיה להלביש את המשקוף ולסיים את התקנת הדלת.

איך מנסרים את הבטון?

בעבר נעשתה המלאכה בעזרת פטישים ואזמלים ובהמשך נכנס גם הקונגו לתמונה. המלאכה ערכה שעות רבות ואפילו ימים.

אך כיום יש לנו את מסור היהלום שיעשה את העבודה. וזה מה שלמעשה משמש כיום את אנשי המקצוע המציעים את ניסור הבטון.

היהלום הוא אחד החומרים הכי חזקים בטבע והוא זה שמסוגל להתגבר על הבטון העוצמתי גם אם הוא בטון מזויין המשלב גם מתכת.

מסור היהלום הוא מסור בטון שמורכב ממנוע חשמלי עוצמתי וחזק במיוחד שפועל ומסתובב מהר מאוד. אליו מחובר דיסק משונן המצופה בשבבי יהלום.

פעולת הניסור מלווה גם בהזרמה של מים כשהמטרה היא הן לקרר את מקמות הניסור והחיתוך והן כדי לשלוט על כמות האבק ולהפחית אותו. המים משפיעים גם על הפחתת כמות הנתזים כך שכל פעולת הניסור נעשית בצורה הרבה יותר ידידותית.

כמה זה עולה?

אנו בדיוק עובדים על מחירון ניסור בטון, אבל לצורך האינדיקציה, כדאי לדעת כי ניסור דלת היא עבודה גדולה יחסית והמחיר עשוי להגיע לכמה אלפי שקלים, תלוי בהיקף העבודה.

בכל מקרה תמיד יש לשים לב כי הפנייה היא אך ורק אל איש מקצוע שיש לו את המומחיות ואת הניסיון בתחום הניסור והוא מסוגל לבצע את המלאכה באופן מושלם עם תוצאות הכי מדויקות.

ניסור דלת בטון
קסדה לאתר בניה

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם  הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

או חייגו
עוד באותו נושא

ניסור בטון במחירים הוגנים,
שירות מכל הלב,
וצוות מקצועי ומנוסה

חייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר
077-970-6939