הריסת בטון בטוחה, מדויקת ומשתלמת – א. בטון

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם  הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

תוכן עניינים

פרויקטים של שיפוץ ובנייה דורשים במקרים רבים גם הריסת בטון. בין אם המטרה היא להסיר קיר קיים או לפרק את המדרגות הקיימות, קבלן הריסות מקצועי ומנוסה הוא הכתובת הנכונה למשימה המורכבת הזו. 

כדי לקבל שירות מעולה ומחיר מדויק שמתאים לכם באמת, צרו קשר עם המקצוענים של א. בטון כבר עכשיו!

קבלן הריסות

כמה יעלה לכם קבלן הריסות?

המחיר של קבלן הריסות בטון נקבע על בסיס מספר מרכיבים עיקריים, ובהם כמובן מידות הבטון שיש להרוס. מחיר זה מתחיל מ-160 ש"ח למטר ויכול להגיע ל-420 ש"ח למטר. מה שישפיע על המחיר הוא היקף הפרויקט שלכם. ככל שהוא גדול יותר, כך המחיר למטר יורד, וחשוב לקחת את זה בחשבון לפני שיוצאים לדרך.

מחירון קבלן הריסה

דרך פשוטה ונוחה להעריך את עלויות הפרויקט היא באמצעות המחירון שלנו. הצעה מפורטת ומלאה תוכלו לקבל בשיחה איתנו. אתם מוזמנים להתקשר אלינו ממש עכשיו או להשאיר לנו פרטים וניצור קשר בהקדם.

מחיר קבלן הריסות

דברים שחשוב לדעת לפני סגירת חוזה עם קבלן הריסות

ניסיון

אחד הנושאים העיקריים שכדאי לוודא לפני שאתם בוחרים קבלן הריסות, הוא הניסיון של החברה והצוות המקצועי. ניסיון עשיר מעיד על הידע הרב של הצוות, ועל היכולת שלהם להציע פתרונות מדויקים ונכונים לכל בעיה שעלולה להתעורר בשטח. הם גם יכולים להתמודד בצורה טובה עם כל אתגר, כדי להבטיח ביצוע מושלם.

מומחיות

בכל פרויקט, מכל סוג, יש חשיבות עליונה למומחיות של הקבלן איתו אתם עובדים. כאשר מדובר בפעולה מורכבת ועדינה, שדורשת תשומת לב לכל הפרטים קטנים, מומחיות היא קריטית. קבלן מומחה מקפיד על סטנדרטים גבוהים מאוד, ועל בטיחות מקסימלית.

ציוד מתקדם ומתאים למשימה

קבלן הריסות מקצועי באמת יודע להרכיב את הציוד המתקדם והאיכותי ביותר, במטרה להעניק לכם שירות נטול פשרות. בנוסף, גם חברי הצוות שולטים בכל מכשיר ובכל ציוד העזר הדרוש לטובת הצלחת הפרויקט שלכם.

בטיחות

בחברת א. בטון בטיחות היא ערך עליון, והיא חייבת להיות נושא שאין לגביו כל מקום לפשרות. הצוות שלנו מקפיד על עבודה בטוחה, לפי הכללים והתקנות, ועבר הכשרה מתאימה לכך כדי למנוע תאונות וסכנות שונות.

עבודה על פי התקנות

קבלן הריסות חייב להכיר לעומק את כל החוקים והתקנות, ולפעול בשקיפות מוחלטת כדי לוודא ביצוע על פי הדרישות של הרשות המקומית. זוהי נקודה חשובה מאוד שמבטיחה עבודה אחראית ומקצועית מאוד.

עמידה בלוחות זמנים

הזמן שלכם חשוב, וגם קבלן ההריסות בו תבחרו צריך להבין את זה היטב. לכן, עוד לפני החתימה על ההסכם, ודאו כי לוחות הזמנים מוגדרים באופן ברור. אנחנו מחויבים להעניק לכם שירות מעולה בתוך לוח הזמנים שנקבע.

חתימה על חוזה ברור

נדמה שהמילה "המלצה" לא מספיק מדויקת כאן, שכן החוזה שעליו תחתמו הוא מסמך משפטי שכדאי לבחון היטב. שימו לב לפרטים הקטנים ביותר, והקפידו לחתום על חוזה שכל סעיף בו ברור לחלוטין. אל תשאירו מקום לפרשנויות ותזוזה של הקבלן מההתחייבויות שלו.

האחריות של קבלן הריסות כוללת:

קבלן ההריסות הוא הגורם האחראי למגוון רחב של נושאים, שכל אחד מהם משפיע ישירות על הצלחת הפרויקט ועל רמת הבטיחות בתהליך העבודה. הנה תחומי האחריות המרכזיים שלו:

הערכה מבנית

לפני תחילת העבודה יש לבצע הערכה מבנית מקיפה. שלב זה חיוני והוא כולל בדיקה מעמיקה של תוכניות המבנה לצד הערכת המצב הפיזי שלו. קבלן הריסות אחראי יבצע הערכה יסודית כדי לזהות אתגרים וסיכונים שונים, לרבות חשיפה לחומרים מסוכנים כמו אסבסט.

תכנון

אחד מתחומי האחריות המרכזיים של קבלן ההריסות קשור בתכנון הפרויקט עצמו. באופן ספציפי, הקבלן אחראי לקבוע את שיטות העבודה, את המידות המדויקות וכל ציוד שיידרש, לרבות ציוד בטיחות, מנופים או גנרטורים, בהתאם לצרכים בשטח. חשוב לזכור כי הקבלן אחראי לצמצם למינימום את הסיכונים הקיימים, ולפעול בהתאם לשיקולים סביבתיים ולתקנות הקיימות.

ביטוח

קבלן הריסות חייב להיות מבוטח לכיסוי נזקים פוטנציאליים, הן לרכוש והן לאנשים בסביבת אתר העבודה. פוליסות הביטוח כוללות אחריות מקצועית, נזקי צד ג' וכן ביטוחים נוספים בהתאם לסיכונים הקיימים בפרויקט הספציפי שלכם.

הקפדה על בטיחות (העובדים, הסובבים ובטיחות המבנה)

חשוב להבין כי האחראי המרכזי לבטיחותם של העובדים, עוברי האורח והמבנה עצמו, הוא הקבלן. לכן תפקידו לקבוע נהלים ברורים שימנעו תאונות, לבצע תהליכי הכשרה והדרכה לעובדים, לקבוע נהלי עבודה לשימוש בכלים ובמכשור, להבטיח שימוש בציוד הגנה וכן לבצע מראש ניתוח של הסיכונים האפשריים ודרכי הפעולה הקיימות.

צוות מיומן ומנוסה

כל קבלן הריסות מקצועי חייב לוודא כי הצוות האחראי על הפרויקט מורכב מאנשי מקצוע מיומנים ומנוסים מאוד. הצוות נדרש להבין לעומק את כל שיטות העבודה, להכיר לעומק את המכונות והציוד, ולפעול בצורה בטוחה ונכונה להצלחת הפרויקט.

ציוד מקצועי מתקדם והמתאים ביותר לפרוייקט

קבלן ההריסות אחראי לבחירת הציוד המתקדם הטוב ביותר, זה שמתאים בדיוק לצרכי הפרויקט שלכם. הוא אחראי גם לתחזוקה נכונה של הציוד, לבדיקתו באופן תדיר ולהכשרת העובדים לשימוש בטוח בציוד זה.

תיאום מול גורמים אחרים בפרויקט

בתהליך העבודה מעורבים גורמים רבים בנוסף לקבלן ההריסות, כדוגמת המהנדס, הרשות המקומית, אנשי מקצוע נוספים וכמובן בעלי הזכויות על הנכס. זוהי האחריות של הקבלן לפעול באופן מסודר וקבוע עם כל הגורמים הללו, כדי להבטיח ביצוע חלק, ללא עיכובים.

הכנת האתר

לפני תחילת העבודה יש להכין את האתר, וזוהי האחריות של קבלן ההריסות. בשלב זה יש להקים גדרות בטיחות, להסיר מכשולים אפשריים וכן להבטיח נגישות מקסימלית הן לחברי הצוות, והן לציוד המקצועי הנדרש.

ניקוי האתר

בתום תהליך העבודה זוהי אחריות הקבלן לנקות את האתר משאריות של פסולת ואבק. במידה והדבר נקבע מראש, הוא אחראי גם לפינוי הפסולת באופן בטוח לאתרי הפסולת המורשים, על פי התקנות הקבועות בחוק.

מתי בעצם נדרש קבלן הריסות?

קבלן הריסות הוא גורם משמעותי מאוד במספר סיטואציות:

הריסת חלקים פנימיים במבנה למטרות שיפוץ

כאשר מתוכנן שיפוץ גדול של בניין או בית, ייתכן כי תידרש הריסה של חלקים שונים בתוך המבנה עצמו. בפרט ייתכנו הריסה של קירות, תקרות או רצפות. אלה חיוניים ליצירת מרחבים פתוחים יותר, או לצורך שינוי כללי של המבנה.

פירוק/הריסה של המטבח

כאשר השיפוץ מתמקד במטבח, יש צורך בפירוק מלא של המטבח הקיים וכן של קירות וחיפויים קיימים. פעולה זו מחייבת קבלן הריסות מקצועי ומיומן, שיבצע את העבודה בקפידה רבה ובאופן בטיחותי, ללא פשרות.

פירוק/הריסה של חדר אמבטיה

באופן דומה לשיפוץ המטבח, גם כאשר מדובר בשיפוץ חדר הרחצה עשוי להתעורר הצורך בהריסת קירות ורצפות, וכן הריסה של האמבטיה, הכיור או האסלה הקיימת. יש לבצע פעולות אלה בזהירות רבה כדי להימנע מפגיעה בתשתיות ובחלקים אחרים במבנה.

הריסת קירות

חשוב לזכור כי הריסת קירות מחייבת מיומנות גבוהה מאוד ותשומת לב רבה לשמירה על יציבות ובטיחות המבנה. תהליך זה נעשה במקרים בהם המטרה היא להרחיב שטח קיים או לשנות את התכנון הקיים של החלל.

הריסה חלקית של מבנה

כאשר נדרשת הריסה חלקית בלבד, על קבלן ההריסות לפעול באופן מקצועי להסרת קיר או מספר קירות, ללא פגיעה ביתר חלקי המבנה. באופן טבעי יש לתכנן מהלכים כאלה בצורה מדויקת מאוד, ולהשתמש בכל הציוד המתקדם והאיכותי ביותר, באופן שימנע נזקים לחלקים שאינם חלק מתוכנית ההריסה.

הריסת מבנה מלאה למטרות בנייה חדשה או התחדשות עירונית

בפרויקטים של בנייה חדשה או התחדשות עירונית, הריסת המבנה היא חיונית משום שהיא זו שתאפשר את המשך העבודה. המשימה של הקבלן היא לפנות את המבנה ולפרק אותו לחלוטין, באמצעות טכניקות ייעודיות וציוד עוצמתי המיועד למטרה.

הריסת מבנים לא בטיחותיים או לא חוקיים

מבנים שהוגדרו ככאלה שאינם בטיחותיים, הם מבנים שיש להרוס אותם באופן בטוח. זה נכון גם כאשר הבנייה נעשתה ללא היתרים מתאימים. קבלן ההריסות ידאג לכך תוך שהוא פועל לצמצום הסיכונים האפשריים, וכמובן בכפוף לדרישות ולתקנות.

הריסת תשתיות

קבלן ההריסות יידרש כאשר יש צורך בהריסת תשתיות קיימות, לרבות מערכות ביוב, מים או חשמל. מאחר ומדובר בנושא בעל השפעה עצומה, יש לפעול בזהירות ובהתאם לתוכניות עבודה המוגדרות היטב. כך ניתן למנוע נזקים גם לתשתיות אחרות ולסביבה בכלל.

התמודדות בטיחותית ופינוי חומרים מסוכנים

פעמים רבות מתגלים במהלך ההריסות חומרים מסוכנים שונים, כמו חומרים כימיים או אסבסט. הקבלן צריך לדעת איך להתמודד עם מקרים מהסוג הזה, וכאן הניסיון והמומחיות שלו באים לידי ביטוי. בחלק מהמקרים יש גם צורך בשיתופי פעולה עם גורמים נוספים להבטחת תוצאה מצוינת.

פינוי פסולת בניין

לאחר ההריסה יש לבצע פינוי של פסולת הבניין מהמקום, ויש לעשות זאת בהתאם לתקנות ובצורה בטוחה. הקבלן צריך להכיר לעומק את החוקים הקיימים ולדאוג לפינוי פסולת באופן מסודר, לאתרים המורשים בלבד.

איך הורסים מבנה? קודם כל מתכננים! לאחר מכן בוחרים את הטכניקה המתאימה לפרויקט

תכנון עבודת ההריסה הוא שלב קריטי בכל פרויקט, ובמיוחד כאשר מדובר בפרויקט הריסה כמו פתיחת חלון בקיר. התכנון נועד כדי לקבוע במדויק איך תתבצע העבודה, אילו סיכונים יכולים להתעורר לאורך התהליך, ואיך נכון לפעול כדי להימנע מהם. לאחר הערכת המבנה ובדיקת התשתיות והמצב הפיזי שלו, ייקבעו הציוד המתאים כדי לעשות את זה הכי טוב שאפשר.

תכנון מדוקדק הוא זה שיבטיח ביצוע יעיל ועבודה איכותית, תוך צמצום כל הנזקים והסיכונים הפוטנציאליים.

ואלו טכניקות ההריסה הנפוצות:

ישנן טכניקות הריסה שונות, וכל אחת קשורה בגישה שונה וציוד ייעודי, בתלות בגודל המבנה והמאפיינים שלו. טכניקות אלה לוקחות בחשבון גם סוגיות בטיחות והשפעות סביבתיות, והנה כמה דוגמאות נפוצות:

ניסור בטון

אחת הדרכים האפקטיביים להריסה היא באמצעות ניסור בטון עם מסור יהלום עוצמתי. המסור מאפשר לבצע חיתוך בטון מדויק בקירות, רצפות, תקרות וחלקים אחרים במבנה. בנוסף, זוהי טכניקה המאפשרת הריסה באופן מבוקר ומדויק.

הריסה באמצעות ציוד מכני

הריסת מבנים אפשריים גם באמצעות פתרונות אחרים, חלקם מוכרים יותר, כמו כדור הריסה. כדור זה מוטל על המבנה כדי להרוס אותו, והוא מתאים כאשר מדובר במבנים גדולים מאוד, אם כי הוא פחות מדויק מפתרונות כירורגיים אחרים.

הריסה ניתן לבצע גם באמצעות בולדוזרים, רכבים חזקים שמאפשרים הפלה של קירות למשל. לחלופין ניתן להשתמש במנופים ובפתרונות חפירה שונים, כדי להעביר מהמקום חלקים גדולים וכבדים של המבנה.

הריסה באמצעות חומרי נפץ

חומרי נפץ יכולים לסייע בהריסת המבנה, כאשר בשיטה זו יתבצע למעשה פיצוץ (מבוקר) של המבנה. זו בהחלט דרך מהירה מאוד להשיג את התוצאה, אבל חשוב לזכור שבכל הקשור לבטיחות היא לוקה בחסר. לכן ניתן להשתמש בה כאשר מדובר במבנים מבודדים יחסית, שכן מבנים אלה אינם סמוכים לשטחי מגורים או מסחר, ולכן ניתן לשלוט טוב יותר בסיכונים.

חשיבות הבטיחות בהריסת מבנים

בתהליך ההריסה חשוב אמנם לפעול ביעילות ובאופן מקצועי מאוד, אבל הנושא הקריטי הוא הבטיחות, ועל זה אין ויכוח. תהליכים שונים של הריסה יכולים להשפיע על יציבות המבנה, על מבנים סמוכים וכמובן על שלומם של האנשים שנמצאים בסביבה. זוהי הסיבה לכך שחברת א. בטון מציבה את הבטיחות בראש סדר העדיפויות שלה ומקפידה על כך בכל שלב בתהליך, מהתכנון ועד לניקוי האתר בתום העבודה.

כדי להבטיח את שלומם של העובדים אנחנו משתמשים בציוד הגנה מתאים, ומוודאים כי כל העובדים עברו הכשרות והדרכות מתאימות. הצוות פועל על פי נהלים מחמירים, וישנה הקפדה רבה מאוד על כללי הזהירות לכל אורך הדרך. כך ניתן להגן גם על עוברי האורח, ועל המבנים הסמוכים.

א. בטון, ביצוע פרויקטים של הריסה עם אחריות מלאה!

אנחנו יודעים עד כמה חשוב לכם להשלים את הפרויקט בהצלחה רבה, ללא פשרות על בטיחות ומקצועיות. בזכות הניסיון הרב שצברנו והצוות המיומן שלנו, יש לנו את הפתרונות המתקדמים והיעילים להשגת התוצאות הטובות ביותר. הם אלה שהופכים אותנו לשותפים האמינים והמקצועיים לפרויקט שלכם, ומבטיחים לכם סטנדרטים גבוהים ביותר בכל שלבי העבודה.

כדי לקבל הצעת מחיר לשירות מעולה והריסה בטוחה בהתאם לצרכי הפרויקט שלכם, דברו איתנו כבר עכשיו!

קבלן הריסות
קסדה לאתר בניה

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם  הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

או חייגו
עוד באותו נושא

ניסור בטון במחירים הוגנים,
שירות מכל הלב,
וצוות מקצועי ומנוסה

חייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר
077-970-6939