פתיחת חלון בקיר – ככה עושים את זה מהר ובטוח!

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם  הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

תוכן עניינים

רוצים לפתוח חלון בקיר חיצוני או פנימי? חברתנו א. בטון מציעה לכם שירות פתיחת חלון בקיר במחיר הטוב בארץ! צריכים עזרה בהשגת אישור מהנדס? דברו איתנו!

לקבלת הצעת מחיר מעולה לפרויקט שלכם, צרו קשר!!!

פתיחת חלון בקיר בטון

מחיר פתיחת חלון בקיר – כמה זה יעלה לכם בפועל?

המחיר הממוצע לפתיחת חלון בקיר בטון הוא כ-300-400 ש"ח למטר רבוע. המחיר הממוצע לפתיחת חלון בקיר לבנים הוא כ-200-300 ש"ח למטר רבוע.

חשוב לציין כי מחיר פתיחת חלון בקיר תלוי בכל מיני היבטים של העבודה: סוג הקיר (ובעיקר כמה קשיח ועבה הוא – למשל קיר גבס לעומת קיר בטון מזויין), גודל החלון, האם זו הרחבת חלון או פתיחה של חלון, וגם המיקום של הקיר (אם הוא לא נגיש כל כך – העבודה תהיה יקרה יותר). כמו כן, יש לקחת בחשבון את עלות רכישת החלון עצמו, שמשתנה בהתאם לגודל, לסוג החומר, לפונקציונליות ולמותג.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר משתלמת ומדויקת עבור ניסור בטון מקצועי.

פתיחת חלון בקיר בטון

מה המשתנים שמשפיעים על מחיר פתיחת חלון בקיר?

סוג הקיר

קירות בטון הם חזקים יותר מקירות לבנים או גבס, ולכן פתיחת חלון בקיר בטון תהיה יקרה יותר. הסיבה לכך היא שצריך להשתמש בכלים חזקים יותר כדי לשבור את הבטון, וזה דורש יותר זמן ועבודה.

גודל החלון

חלונות גדולים יותר דורשים יותר עבודה, ולכן הם יקרים יותר לפתיחה. הסיבה לכך היא שכדי ליצור פתח גדול יותר, צריך לשבור יותר חומר.

מיקום החלון

חלונות הממוקמים בגובה או במקומות שקשה לגשת אליהם, יהיו יקרים יותר לפתיחה, משום שהעבודה תהיה קשה ומסוכנת יותר.

סוג החלון

חלונות מסוגים שונים דורשים ציוד שונה ושיטות אחרות, והמחירים שלהם משתנים בהתאם. לדוגמה, חלונות עם פרופיל אלומיניום יקרים יותר מחלונות עם פרופיל PVC.

תנאי העבודה

אם ישנם כבלים או צינורות מאחורי הקיר, ייתכן שיהיה צורך לשבור אותם, מה שיגדיל את עלות העבודה. מדובר בעבודה מסוכנת יותר, שדורשת ציוד מיוחד.

עלות החלון

יש לקחת בחשבון את עלות רכישת החלון עצמו. מחירי חלונות משתנים בהתאם לגודל, לסוג החומר, לפונקציונליות וגם למותג.

כמה זמן לוקח ניסור פתיחת חלון בקיר?

ניסור פתיחת חלון בקיר לבנים אורך לרוב בין חצי שעה לשעה. ניסור פתיחת חלון בקיר בטון אורך כשעתיים עד ארבע שעות. חשוב לציין כי אלו הם רק זמנים ממוצעים, וייתכן שהזמן בפועל יהיה ארוך יותר או קצר יותר, בהתאם למשתנים שפירטנו עליהם לפני כן. עוד דבר שצריך לקחת בחשבון בנוסף לזמן הניסור, הוא הזמן של ניקוי הפסולת וההתקנה של החלון. בסך הכל, ניתן להשלים את הכל ביום אחד – ותוכלו ליהנות מחלון חדש במבנה שלכם.

האם ניתן לפתוח חלון בכל קיר?

כמעט. אם הקיר הוא קיר בטון גדול, הממוקם בגובה רב או במיקום שקשה לגשת אליו, ייתכן שלא ניתן לפתוח בו חלון כלל. בנוסף לגורמים אלו, ישנם גם גורמים רגולטוריים שיכולים להגביל את האפשרות לפתוח חלון. לדוגמה, בבניינים משותפים, ייתכן שיהיה צורך לקבל אישור מהדיירים או מהוועד המנהל לפני שניתן לפתוח חלון. לפני ביצוע עבודה של פתיחת חלון בקיר, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע מוסמך, כדי לקבל הערכה של האפשרות לבצע את העבודה והעלויות הכרוכות בה.

רוצים להתייעץ? צרו איתנו קשר ונעזור לכם לעשות את הצעד הראשון

האם אתם זקוקים להיתר עבור פתיחת חלון בקיר? מה החוק אומר?

הצורך בהיתרים משתנה בהתאם לסוג הקיר שבו נרצה לפתוח חלון. חשוב לציין כי במידה ויש צורך באישורים מתאימים לפני תחילת העבודה, חייבים לדאוג להם! על פי החוק, במידה ואין לכם אישור במצב שמחייב אישור – זה עלול להוביל לקנסות או אף לעונשי מאסר. התייעצות עם איש מקצוע תעזור לכם כמובן להימנע מכך.

כדי להקל על ההיערכות, עשינו לכם רשימה מתומצתת של הסוגים השונים של העבודה, האם הם דורשים היתר או לא, ולמי מגישים מה כדי להשיג את האישור:

פתיחת חלון בקיר חיצוני

פתיחת חלון בקיר חיצוני היא שינוי בחזית המבנה, ולכן היא דורשת היתר בנייה. בשביל זה כדאי להתייעץ עם קבלן הריסות – היתר בנייה ניתן על ידי הרשות המקומית בהתאם לתוכנית בניין עיר (תב"ע) החלה על השטח.כדי לקבל היתר בנייה לפתיחת חלון בקיר חיצוני, יש להגיש בקשה לרשות המקומית. לבקשה יש לצרף את המסמכים הבאים:

  1. טופס בקשה להיתר בנייה
  2. תוכנית אדריכלית של הבית, הכוללת את מיקום החלון החדש
  3. נוסח טאבו של הנכס
  4. תשלום אגרת היתר בנייה

הרשויות המקומיות רשאיות לדרוש מסמכים נוספים, בהתאם לנסיבות הספציפיות של הבקשה.

פתיחת חלון בקיר פנימי

פתיחת חלון בקיר פנימי לא דורשת היתר בנייה, אלא אם כן היא משפיעה על חזית המבנה. כך לדוגמה, פתיחת חלון בקיר פנימי הממוקם בסמוך לחזית המבנה, עשויה להיחשב כשינוי בחזית המבנה, ולכן תדרוש היתר בנייה. כדי לדעת האם פתיחת חלון בקיר פנימי דורשת היתר בנייה, כדאי להתייעץ עם איש מקצוע, למשל מהנדס או אדריכל.

פתיחת חלון בקיר ממ"ד

פתיחת חלון בקיר ממ"ד דורשת היתר בנייה, אלא אם כן החלון נפתח לתוך חדר הממ"ד. פתיחת חלון בקיר ממ"ד לכיוון החוצה עשויה להפחית את יכולת ההגנה של הממ"ד, ולכן יידרש היתר בנייה.

כדי לקבל היתר בנייה לפתיחת חלון בקיר ממ"ד, יש להגיש בקשה לרשות המקומית. לבקשה יש לצרף את המסמכים הבאים:

  1. טופס בקשה להיתר בנייה
  2. תוכנית אדריכלית של הבית, הכוללת את מיקום החלון החדש
  3. נוסח טאבו של הנכס
  4. תשלום אגרת היתר בנייה

הרשויות המקומיות רשאיות לדרוש מסמכים נוספים, בהתאם לנסיבות הספציפיות של הבקשה.

האם הרחבת חלון דורשת היתר?

לפעמים כן, ולפעמים לא. כמו ביצירת חלון, הרחבת חלון תדרוש אישור כאשר מדובר בשינוי בחזית המבנה או בחלון חיצוני של חדר ממ"ד. בכל מקרה, כדאי לוודא עם איש מקצוע כדי לא להגיע למצב שאין לכם אישור כאשר הוא כן נדרש – מצב ששם את המבנה בסיכון, ואתכם – בסיכון לענישה.

תהליך העבודה של פתיחת חלון בקיר מא' ועד ת'

שלבים לפתיחת חלון בקיר בטון

שלב 1: הכנה

נכין את השטח לעבודה. יש להזיז את כל הרהיטים והציוד מהאזור בו יבוצע הניסור, ולספק גישה נוחה לאנשי המקצוע לביצוע העבודה.

שלב 2: סימון

נסמן את המקום בו יהיה ממוקם החלון החדש. בעבודה עם מסור יהלום (שתכף נפרט למה הוא המועמד המוביל למשימה מהסוג הזה), נסמן ממש עם לייזר – לרמת דיוק מקסימלית.

שלב 3: ניסור

נקדח חורים לאורך קווי הסימון. לאחר מכן, נשתמש בניסור יהלום עוצמתי ומדויק כדי לפתוח את הפתח הרצוי, בלי לגרום כל נזק לשאר חלקי המבנה.

שלב 4: ניקוי

נרחיק את הפסולת שנוצרה כתוצאה מהניסור.

שלב 5: התקנת החלון

בשלב זה, יש להתקין את החלון החדש. יש לוודא שהחלון מותקן בצורה נכונה ויציבה. אם הוא לא יותקן כמו שצריך, כל הדיוק שעמלנו עליו בשלבים הקודמים יהיה לשווא.

שלב 6: גימור

נסיים את העבודה על הקירות סביב החלון. נחליק את הקירות ונדביק את הפאנלים או הריצוף.

וזהו! יש לכם חלון חדש!

היתרונות בעבודה עם מנסרי בטון מנוסים בפתיחה או הרחבה של חלון

פתיחת או הרחבת חלון בקיר בטון היא עבודה מסוכנת, שיכולה לגרום לנזק לרכוש או לאנשים. מנסרים בטון מנוסים יודעים להשתמש בציוד ובטכניקות הנכונות כדי להפחית את הסיכון לתאונות, ולבצע עבודה מדויקת ומושלמת לשביעות רצונכם המלאה, כך שתזכו במהירות לחלון שימושי ומדויק לצרכים שלכם, ללא תקלות. דיוק ויכולת טכנית גבוהה.

מנסרי בטון מנוסים ומקצוענים ישתמשו במכשור ובציוד איכותיים כמו מסורי יהלום, שהם הדרך היעילה והבטוחה ביותר לניסור בטון. הם גם ישתמשו בציוד מדידה מדויק, כך שהפתח החדש יהיה בגודל ובמיקום הנכונים. תארו לכם איזו עוגמת נפש זה אם הם לא? בואו נגיד שכשלוקחים אנשים לא מקצועיים, דברים כאלה יכולים לקרות.

מנסרי בטון מנוסים גם יידעו לתת לכם הצעת מחיר מדויקת, ולעמוד בזמנים של הפרויקט שלכם – כך שתקבלו פשוט את העבודה הטובה ביותר.

רוצים לשמוע עוד? צרו קשר עם א. בטון – מקצוענים בניסור וקידוח בטון

מסור יהלום – זה הכלי שיעשה לכם עבודה מדויקת, מהירה ובטוחה

מסורי יהלום הם מסורים עם להב שמשובצים בו יהלומי מעבדה – החומר החזק ביותר. הם הכלי הכי נכון לנסר בו חלון בקיר כי הם חזקים, מדויקים ויעילים. הם יכולים לחתוך דרך כל סוגי הבטון, כולל בטון מזוין.

מסורים אחרים אינם חזקים מספיק או מדויקים מספיק כדי לנסר חלון בקיר, וכלים כמו פטישון – פשוט לא מדויקים מספיק, וגם מרעידים את כל המבנה ומייצרים הרבה לכלוך – כאשר מסורי היהלום מגיעים עם מערכות שמצמצמות את כל אלה. התוצאה היא עבודה נקיה מכל הבחינות: הן מבחינת הדיוק של החתכים בבטון, והן מבחינת ההשפעה על המרחב.

אם אתם רוצים פתיחת חלון בקיר עם תוצאה מושלמת, צרו איתנו קשר!

א. בטון מתחייבים לשירות המקצועי, האדיב והמנוסה ביותר. כמה חלונות פתחנו והרחבנו? כל כך הרבה שאי אפשר לספור. נשמח לצרף אתכם ללקוחות המרוצים שלנו. צרו איתנו קשר ונעניק לכם שירות מנצח.

שאלות נפוצות

האם אתם נותנים שירות בחיפה?

א.בטון מעניקים שירות בכל אזור חיפה, כולל טירת כרמל, קריית ביאליק, קריית מוצקין, קריית אתא, קריית עקרון, והסביבה. אם אתם מחפשים חברה מקצועית לביצוע עבודות בטון בחיפה, אנחנו הכתובת בשבילכם!

האם המחיר שלכם כולל מע"מ?

המחירים המוצגים באתר אינם כוללים מע"מ.

מי דואג לפינוי הפסולת?

או אנחנו, או אתם. במידה ותרצו שנדאג לפינוי מהיר ויעיל של הפסולת לאחר ביצוע העבודה, אנו נוסיף את העלות של הפינוי להצעת המחיר המשתלמת שתקבלו מאיתנו.

לפתיחה או הרחבה מושלמת של חלון במבנה – א. בטון

צרו קשר עוד היום והבטיחו לעצמכם עבודה חלקה ונקייה של המקצוענים הגדולים בתחום ניסור וקידוח הבטון.

פתיחת חלון בקיר
קסדה לאתר בניה

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם  הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

או חייגו
עוד באותו נושא

ניסור בטון במחירים הוגנים,
שירות מכל הלב,
וצוות מקצועי ומנוסה

חייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר
077-970-6939