קידוח וניסור בטון בפתח תקווה

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם  הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

תוכן עניינים

כמעט כל מי שמבקש לבצע שינויים או שיפוצים בביתו שבפתח תקווה נתקל בצורך של ניסור וקידוח בבטון. מדובר בפעולה שהיא מחויבת המציאות בגלל שכל מבנה כמעט בעיר מבוסס על בטון. זהו חומר הבניה הפופולארי ביותר שיש לנו היום בגלל החוזק שלו והיציבות שהוא מבטיח. זו הסיבה שכל שינוי בבטון מחייב מומחיות יתירה כלים מתאימים אשר בעזרתם אפשר יהיה להגיע לתוצאות הרצויות, המדויקות וגם הבטוחות ביותר. כך שהמבנה לא ייפגע בעקבות החיתוך, הקידוח או הניסור ומנגד התוצאה תהיה מושלמת. הנה כל מה שצריך לדעת על קידוח וניסור בטון בפתח תקווה או בכל עיר אחרת.

מתי נצטרך שירותי קידוח או ניסור בטון בפתח תקווה?

קידוח וניסור בטון בפתח תקווה נדרשים במצבים שונים אשר בהם מבקשים ליצור שינויים שונים בקיר העשוי בטון. זה אומר במקרים של הסרת קירות, במקרים של יצירת פתחים חדשים בקיר, כך גם ניסור של תקרות, עליית גג או אפילו רצפה. הניסור שייעשה בעזרת מסור היהלום הוא ניסור חד מאוד שיוביל לתוצאות מדויקות ממש בדיוק על פי התוכנית. לא יהיה צורך בביצוע תיקונים לאחר הניסור כי העבודה תיעשה בדיוק כפי שרציתם. כך גם לא ייווצרו סדקים או שברים בחלקי הקיר האחרים והמבנה כולו יישאר יציב ובטוח למרות החיתוך. זאת משום שלא ייגרם כל זעזוע לקיר בעקבות הניסור.
קידוח וניסור בטון בפתח תקווה זוהי גם כן פעולה נחוצה מאוד, במקרים של התקנת מזגנים, התקנת קמינים או קולטי אדים כאשר הצנרת צריכה לעבור דרך הקירות. החורים בקיר חייבים להיות עגולים, מהוקצעים ומדויקים לגמרי. רק בעזרת מקדח יהלום אפשר יהיה להגיע לתוצאות הרצויות.\

ניסור וקידוח בבטון | פתח תקווה  – מחירון מלא:

שירותמחיר
פתיחת דלת בעובי קיר סטנדרטי של 20 ס"מ ברחובותהחל מ – 1200 ₪
קידוח בטון להכנת ניקוז בפתח תקווההחל מ – 360 ש"ח
פתיחת חלון בקיר בעובי סטנדרטי של 20 ס"מ בפתח תקווההחל מ – 999 ₪
קידוח חורים בקירות בטון לצנרת של מייבש בפתח תקווההחל מ – 480 ₪
מחיר קידוח בקוטר 3 צול בקיר בטון בפתח תקווהבין 120-250 ₪.
מחיר קידוח בקוטר 4 צול בקיר בטון בפתח תקווהבין 130-390 ₪.
מחיר קידוח בקוטר 5 צול בקיר בטון בפתח תקווהבין 400 - 165 ₪.
מחיר קידוח בקוטר 6 צול בקיר בטון בפתח תקווהבין 180-600 ₪.
מחיר קידוח בקוטר 7 צול בקיר בטון בפתח תקווהבין 230-700 ₪.
פינוי בטון בפתח תקווהבין 500-700 ₪
אישור קונסטרוקטור בפתח תקווהבין 1,500-2,000 ₪

מה זה ניסור או קידוח בטון?

ניסור או קידוח בבטון זה למעשה ביצוע חיתוך של הבטון באמצעות כלים מיוחדים המיועדים לשם כך. הכלי הכי מוכר לנו היום זהו מסור היהלום (או מקדח היהלום כשמדובר בקידוח של חורים עגולים בבטון)
מסור היהלום וכך גם מקדח היהלום מורכבים שניהם ממנוע רב עוצמה אשר מסובב במהירות עצומה את להבי המסור. מה שמוביל לחיתוך מהיר ומדויק של הקיר העשוי בטון.
מעבר לחוזק של המנוע והלהבים, יש גם את שבבי היהלום שמצפים את הלהב של הסכין. היהלום נחשב כחומר הכי חזק שיש בטבע באופן כללי וכאשר הוא משולב במסור, הרי שהעוצמה שלו מובילה לכך שהחיתוך ייעשה בצורה הכי חדה, הכי מדויקת וגם הכי ממוקדת. לקריאה נוספת על קידוח בטון ביהלום >>

איך לבחור חברת ניסור וקידוח בטון בפתח תקווה?

כאשר באים לבחור חברה שתבצע את העבודה של ניסור או הקידוח בבטון, חובה לשים לב כי מדובר בחברה מקצועית לשירותי בטון, כזו שיש לה כבר ניסיון עשיר בתחום הזה שך ניסור בבטון והיא יכולה להבטיח כי המלאכה תיעשה בצורה יעילה, מהירה, בטוחה, מדויקת ובלי שייגרם כל נזק משני למבנה או לחלקי קיר אחרים במקום.

חשיבות הבטיחות בעבודות קידוח וניסור בטון

ניסור וקידוח של בטון זה סיפור לא פשוט ולא תמיד קל. במיוחד אם מדובר בניסור של חלקי בטון בתקרה או מקומות פחות נגישים אחרים. הניסור עלול לסכן את העובדים, את עוברי האורח וגם את המבנה עצמו. מסיבה זו אחד הפרמטרים הכי חשובים אשר עליהם יש לתת את הדעת לפני שמתחילים בכלל להתעסק עם הניסור זוהי ההכנה של השטח. זה אומר בדיקת הקיר שאותו עומדים לנסר, קשירה של הבטון שעלול ליפול במהלך העבודה והכנת הקרקע באמצעות פרישה של צמיגים או כל דבר אחר שיבלום את הזעזוע של נפילת חלקי הבטון.

אם אתם רוצים שירות מקצועי בכל מה שקשור לעבודות קידוח וניסור בטון בפתח תקווה– פנו אלינו! אתם תיהנו משירות אחראי, מקצועי ובטוח!

 

קסדה לאתר בניה

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם  הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

או חייגו
עוד באותו נושא

ניסור בטון במחירים הוגנים,
שירות מכל הלב,
וצוות מקצועי ומנוסה

חייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר
077-970-6939