צריכים ניסור גג בטון?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

ניסור גג בטון

ניסור גג בטון

תוכן עניינים

ניסור של גג בטון היא אחת הפעולות המורכבות ואף המוכנות ביותר. זאת בגלל שכאשר באים לנסר את התקרה או אפילו רק חלק קטן ממנה, עלולה התקרה כולה לקרוס ובכך לסכן הן את המבנה כולו וכמובן גם את האנשים הנמצאים במקום.

זו הסיבה שיש להפקיד את המלאכה אך ורק בידי איש מקצוע שבקי היטב בתחום ויש לו את הניסיון ואת המומחיות לבצע את העבודה בצורה הכי מדויקת וגם הכי בטוחה. כך יימנעו תאונות מצערות ותקלות שעלולות להתרחש בניסור שנשה שלא בצורה הנכונה.

הכירו את הטכנולוגיות לניסור בטון

בעבר נעשה ניסור הבטון באמצעות פטיש ואיזמל או עם קונגו. עבודה כזו ארכה הרבה מאוד זמן והיא גם לא הובילה לתוצאות מדויקות. מעבר לכך היה גם הסיכון שמא יקרוס המבנה בעקבות הניסור.

כיום ישנן טכנולוגיות חדשות ומתקדמות אשר משמשות לצורך ניסור הבטון ואלה שדרגו מאוד את תהליך הניסור עד שהיום הוא מתבצע במהירות, ביעילות, באופן מדויק מאוד ואפילו עם מינימום פסולת בנייה מסביב.

איך זה נעשה?

הניסור של הבטון נעשה כיום בעזרת מסור יהלום. מדובר במסור חשמלי הפועל בעזרת מנוע עוצמתי וחזק מאוד. על המסור מרכיבים דיסק שמסתובב במהירות רבה. על הדיסק יש אבקת יהלומים ומכאן שמו של מסור היהלום.

מסור היהלום מצליח להתגבר בקלות רבה על הבטון ובעזרתו מבצעים חורים או פתחים בכל מקום ובכל גודל נצרך.

מעבר לכך ישנה שורה ארוכה של יתרונות למסור היהלום.

היתרונות של מסור היהלום:

  • עבודה נקייה – מסור היהלום נחשב כמסור המבצע עבודה נקייה מאוד בלי להשאיר יותר מידי פסולת אותו יהיה צורך לאסוף אחר כך.
  • עבודה שקטה – מסור היהלום עובד בצורה שקטה יחסית. החיתוך מתבצע בקלות רבה היות והמסור הוא עוצמתי וחזק מאוד ועל כן אין את הרעד האופייני ואת הרעשים המוכרים מהניסור הרגיל.
  • עבודה מהירה – ניסור בטון עשוי לארוך הרבה זמן. ניסור גג הבטון שייעשה בעזרת מסור יהלום ייקצר למעשה את זמן העבודה. זהו פרמטר חשוב מאוד במיוחד במקרים אשר בהם אין לבני הבית מקום לשהות בו במהל שיצוע השיפוץ.
  • ביטחון ובטיחות – מסור היהלום מבצע את העבודה בצורה מאוד מדויקת וממוקדת ועל כן בטיחות המבנה יישמר יותר. מעבר לכך מסור היהלום לא ישרוט וגם לא יסדוק את הקיר.

מתי יש צורך בניסור גג בטון?

ישנם כמה מקרים עיקריים אשר בהם מבצעים ניסור של גג בטון.

  • הריסת מבנה קיים – יש מקרים אשר בהם מבקשים להרוס מבנה. ההריסה מתבצעת תחילה מהגג אותו יש לנסר בצורה זהירה ובטוחה ורק אחר כך אפשר להתקדם להריסת הקירות.
  • יצירת פתח בגג – יש כמה וכמה מקרים אשר בהם באים לפתוח פתח בגג קיים. אם זה כדי לשפר את האקוסטיקה של המבנה ואם זה כדי לשפר את הבידוד. לפעמים נועד הפתח בכדי להוריד את הטמפרטורה בתוך המבנה או על מנת לשלב אלמנטים דקורטיביים שונים.

יש כאלה שבוחרים לפתוח פתח בגג בטון על מנת לחסוך באנרגיה כדי לאפשר חדירה של אור טבעי לחלל.

ישנם מבני תעשייה רבים הבוחרים בשיטה זו כדי לחסוך בעלויות החשמל.

קסדה לאתר בניה

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

או חייגו
עוד באותו נושא