ניסור עמוד בטון

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם  הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

תוכן עניינים

אחד החומרים הכי קשוחים בטבע הוא כמובן הבטון. החוזק הרב של הבטון מעניק לכל אחד תחושה של אמינות ושל ביטחון. הבטון לדוגמא הוא זה שמרכיב את חדרי הממד בבתים ואפילו הבור בתל אביב בנוי מבטון.

מתחת לבנייני מגורים ישנם גם כן עמודי בטון ועל גביהם בונים בניינים רבי קומות.

בגלל שהבטון הוא כל כך מהותי וכל כך משמעותי בכל מה שקשור לבניה ולבניינים, הרי שלא קל לשנות אותו או להזיז אותו בעת הצורך. למעשה מדובר בעובדה שעשויה להתפרש כחיסרון, במקרים אשר בהם מבקשים לשנות משהו במבנה הקיים ועמודי הבטון מפריעים לנו בתוכניות.

ביצוע העבודה עשויה להתברר כמורכבת פי כמה וכמה ואף דורשת תחכום ושימוש בכלים מיוחדים ויקרים.

איך מסלקים עמוד בטון?

עמוד בטון הדורש פירוק ושינוי מחייב שימוש בכלי עבודה מיוחדים לצד ידע מקצועי של צוות מיוחד המכיר את העבודה ויודע לבצע אותו כמו שצריך.

כאשר אתם מפקידים את העבודה בידי אנשי מקצוע אתם בהחלט יכולים להיות רגועים כי המלאכה תיעשה בצורה הכי טובה והכי בטוחה עבורכם.

כי נכון שיש שיטות רבות לביצוע העבודה. אך השיטות העתיקות כבר מזמן אינן שימושיות בגלל סיבה אחת פשוטה. השיטות הללו לא באמת הוכיחו את עצמם. הן מבחינת הסרבול בביצוע העבודה והן מבחינת אופן הביצוע. מדובר בריסוק הבטון באמצעות פטיש ואזמל או לחילופין בעזרת קונגו כאשר אלו האריכו מאוד את משך זמן העבודה.

מעבר לכך עבודות בצורות אלו אינן בטיחותיות ולא בטוחות. המבנה עלול להיסדק, הוא עשוי להיהרס ולעיתים הוא כבר לא יוכל להיות חזק ובטוח כפי שהוא היה קודם לכן.

ניסור יהלום – זו השיטה המנצחת לניסור בטון

ניסור באמצעות מסור יהלום זהו ניסור בשיטה מוצלחת במיוחד. הניסור באופן הזה למעשה פותר את כל הבעייתיות המלווה את הניסור באמצעים אחרים שבהם נעשה הדבר עד כה.

כאשר עולה הצורך בניסור קירות בטון לצורך יצירת חלון או דלת או אפילו רק כדי להרחיב חלון או דלת קיימים, הדרך הכי טובה היא בשיטה של מסור היהלום. כך גם כאשר מדובר בניסור עמודי בטון. מסור היהלום מבטיח כי הניסור ייעשה בצורה הכי בטוחה, באופן הכי מדויק וגם בלי לסכן את הסביבה.

קבלנים רבים עדים לכך בכל יום והם אכן כבר הגיעו מזמן למסקנה כי זו השיטה וזו הדרך הכי נכונה לניסור עמודי בטון.

היתרונות של מסור היהלום

ישנה שורה ארוכה של יתרונות למסור היהלום.

  • · בטיחות בעבודה – הניסור במסור היהלום נעשה היום באמצעים מתקדמים במיוחד המשדרגים את רמת הבטיחות בעבודה. העבודה נעשית באמצעות שלט רחוק כך שהאדם המפעיל את המכונה אינו מסתכן כלל והסביבה אף היא מוגנת יותר.
  • · עבודה נקייה – מסור היהלום פועל יחד עם מים הניתזים יחד עם פעולת המסור. כך יש פחות אבק המתפזר בסביבה וכל עבודת הניקיון לאחר העבודה היא הרבה יותר פשוטה.
  • · עבודה שקטה – כולנו יודעים שעבודות בנייה הכוללות בדרך כלל גם הרס יוצר הרבה מאוד רעש. מסור היהלום בניגוד לכך פועל ברמת דציבלים נמוכים וכך העבודה נעשית בצורה ידידותית.

פנו אל המומחים ותיהנו מכל היתרונות.

ניסור עמוד בטון
קסדה לאתר בניה

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם עם  הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

או חייגו
עוד באותו נושא

ניסור בטון במחירים הוגנים,
שירות מכל הלב,
וצוות מקצועי ומנוסה

חייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר
077-970-6939